تجدید میثاق رزمندگان با امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع)

تجدید میثاق رزمندگان با امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) shia muslim                   
نیروهای رزمی یگان العباس(ع) ضمن حضور در حرم مطهر حضرت سیدالشهداء(ع) و حضرت قمر بنی هاشم(ع)، بر عهد و پیمان خویش در دفاع از عراق و مقدسات آن تاکید نمودند.

 

به گزارش مصاف، پس از پیروزی نیروهای مردمی در منطقه جرف الصخر که در پاسخ به ندای مرجعیت در وجوب جهاد کفائی پای در عرصه نبرد با نیروهای تروریست تکفیری نهاده بودند، جمعی از نیروهای یگان العباس(ع) برای تجدید پیمان با امام حسین و حضرت عباس علیهم السلام به این دو بارگاه ملکوتی مشرف شده و بر ادامه پیکار با دشمنان خدا تاکید نمودند.

این نیرو‌ها پیش از آنکه خاک معرکه از تن بزدایند و به دیدار خانواده و خویشان خود بروند رو به سوی کربلای عشق و وفا نموده و به زیارت حرم مطهر امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) شتافتند. کربلائی که این روز‌ها در غم شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران و فادارش غرق در غم و اندوه است.

لازم به یادآوریست یگان رزمی العباس(ع) پس از طی آموزش‌های نظامی فشرده در نبرد آزادسازی منطقه جرف الصخر در شمال بابل شرکت نموده و با الهام از نیروی عظیم ایمان و فرمانده بزرگ خویش امام حسین(ع) بر دشمنان این مرز و بوم فائق آمده و منطقه جرف الصخر را از لوث وجود تروریست‌ها پاک نمودند.

عملیات آزادسازی جرف الصخر (در شمال استان بابل بین شهرهای بغداد و کربلا) که با نام عملیات عاشورا صورت گرفت از بزرگ‌ترین دستاوردهای ارتش عراق و نیروهای مردمی در ماه‌های اخیر به شمار می‌رود که بدون هرگونه حمایت هوایی یا پشتیبانی نظامی خارجی به دست آورده است.

جرف الصخر منطقه‌ای کشاورزی است که وسعت آن به حدود ۲۰۰ کیلومتر مربع می‌رسد و در جنوب غرب بغداد پایتخت عراق قرار گرفته است و از توابع استان بابل است و در حد فاصل استان‌های بغداد، بابل و الانبار قرار گرفته است و حدودا ۱۰ کیلومتر با کربلای معلی فاصله دارد.

منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: تجدید   میثاق   رزمندگان   با   امام   حسین(ع)   و   حضرت   عباس(ع)   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.