نظر دبیرکل حزب الله درباره نشانه ظهور و جنگ سوریه

نظر دبیرکل حزب الله درباره نشانه ظهور و جنگ سوریه shia muslim                   
سید حسن نصرالله با اشاره به کسانی که نشانه‌های ظهور حضرت مهدی (عج) را به حوادث کنونی مرتبط می‌دانند، اظهار داشت: ما برای جنگ در سوریه نیازی به توجیه دینی نداریم؛ ما به خاطر نشانه‌هایی که گفته می‌شود مقدمه‌ای برای ظهور است نمی‌جنگیم.

 

به گزارش مصاف، دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه حضور مقاومت در سوریه به خاطر نشانه های ظهور نیست، تأکید کرد که اگر مقاومت جنگ در سوریه را رها می کرد، سرکرده داعش همان کاری را که با عشیره عراقی "بونمر" کرد، اکنون در لبنان انجام می داد.

سید "حسن نصرالله" در مراسم شب هشتم محرم گفت: ما برای جلوگیری از سلطه آمریکا، صهیونیسم و تکفیری‌ها در سوریه می‌جنگیم.

سید حسن نصرالله با اشاره به کسانی که نشانه‌های ظهور حضرت مهدی (عج) را به حوادث کنونی مرتبط می‌دانند، اظهار داشت: ما برای جنگ در سوریه نیازی به توجیه دینی نداریم؛ ما به خاطر نشانه‌هایی که گفته می‌شود مقدمه‌ای برای ظهور است نمی‌جنگیم، بلکه جنگ ما برای دفاع از لبنان و منطقه است، تا آنچه را که ابوبکر بغدادی با قبیله بو نمر عراقی انجام داد، برای ما تکرار نشود.

سید حسن نصرالله تأکید کرد: مرتبط کردن رویدادهای کنونی به نشانه های ظهور خطرات فرهنگی و فکری خطرناکی دارد که فقط موجب گمراهی می شود؛ و مدارکی که برخی کتابها در این زمینه از آن می گویند بر اساس حدس و گمان و احتمالات است.
منبع: العالم

کلید واژه های مطلب: نظر   دبیرکل   حزب   الله   درباره   نشانه   ظهور   و   جنگ   سوریه   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.