اراضی اشغالی پناهگاه تروریست‌های سوری

اراضی اشغالی پناهگاه تروریست‌های سوری shia muslim                   
یک روزنامه لبنانی با انتشار گزارشی از تاسیس بخش ویژه معالجه تروریست‌های زخمی در بیمارستان‌های رژیم صهیونیستی خبر داد.

 

به گزارش مصاف، روزنامه الاخبار لبنان چاپ بیروت در گزارشی با بیان اینکه تعداد بیمارستان‌های قابل توجهی از رژیم صهیونیستی در حال خدمات رسانی به تروریست‌های زخمی شده در سوریه هستند، نوشت: نخستین معاینات زخمی‌ها در بیمارستانی که در منطقه جولان تاسیس شده است، انجام می‌شود. زخمی‌ها پس از معاینات انجام شده یا به منطقه غربی الجلیل و یا به شمال مناطق اشغالی انتقال داده می‌شوند.

روزنامه الاخبار می‌افزاید: با توجه به تعداد بالای این زخمی‌ها در مرکز درمانی منطقه الجلیل با هدف اینکه برای تروریست‌های تحت درمان در ارتباط با سایر مراجعین به این مرکز مشکلی پیش نیاید، یک بخش مجزا اختصاص داده شده است. این بخش در این بیمارستان و اتاق‌هایی که تروریست‌های زخمی در بیمارستان‌های دیگر در آن بستری هستند، ‌ تحت نظارت ارتش اسرائیل است و هیچ کسی جز کادر پزشکی بیمارستان حق ورود به آن بخش و اتاق و مراوده با این بیماران را ندارد.

روزنامه الاخبار با اشاره به دردسر این زخمی‌ها برای رژیم صهیونیستی نوشت: اگر چه برخی از اعراب که هویت آنان هنوز کاملا مشخص نیست، برخی اوقات هزینه درمان این تروریست‌ها را در بیمارستان‌های اسرائیل پرداخت می‌کنند، اما با توجه به هزینه بالای این درمان‌ها و نیز بحران مالی داخلی اسرائیل، وزارت بهداشت این رژیم با مشکل تامین مالی این درمان‌ها مواجه شده است.

این روزنامه ادامه می‌دهد: با توجه به اینکه هزینه روزانه درمان این زخمی‌ها به طور متوسط ۷۵۰ دلار است و از سوی دیگر هزینه‌های امنیتی نیز بر آن افزوده می‌شود و هزینه بستری شدن تروریست‌های زخمی به ۱۰۰۰ دلار در روز می‌رسد.

از سوی دیگر با توجه به افزایش قابل توجه حجم این بیماران  اسرائیل و ارتش این رژیم به مشکل عدم تفاهم رسیده‌اند. به طوری که وزارت بهداشت ارتش را و ارتش وزارت بهداشت را مسئول تامین هزینه‌ها می‌داند. این هزینه در صورت عادی بودن وضعیت مجروحان است و اگر مجروحی نیاز به عملیات جراحی داشته باشد، هزینه‌ها به طرز قابل توجهی افزایش می‌یابد.

این روزنامه در ادامه می‌افزاید: میزان انتقال زخمی‌ها به این رژیم به حدی افزایش یافته است که غیر از چند بیمارستان شناخته شده با بخش‌های مجزا برای این زخمی‌ها، تقریبا در همه بیمارستان‌های اسرائیل می‌توان نشانی از تروریست‌هایی که در سوریه زخمی شده‌اند را پیدا کرد.

منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: اراضی   اشغالی   پناهگاه   تروریست‌های   سوری   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.