نماینده کنست: تهدید اسرائیل علیه ایران مسخره است

نماینده کنست: تهدید اسرائیل علیه ایران مسخره است shia muslim                   
نحمان شای از نمایندگان کنست ضمن انتقاد نسبت به اظهارات مقام‌های دولتی رژیم صهیونیستی در مورد حمله به ایران، حمله نظامی به ایران را فراتر از توان نظامی این رژیم دانست.

 

به گزارش مصاف به نقل از جروزالم پست "نحمان شای" یکی از نمایندگان کنست و از اعضای حزب کارگر نسبت به اظهارات مقامات رسمی رژیم صهیونیستی در اواخر هفته گذشته که تهدید کرده بودند چنانچه قدرت های جهانی و ایران در مورد برنامه هسته ای به توافقی برسند که چندان برای این رژیم رضایتبخش نباشد به ایران حمله خواهند کرد واکنش نشان داد و این اظهارات را مسخره خواند. او گفت" ما تصمیمات مناسبی در آینده اتخاذ خواهیم کرد اما حمله نظامی به ایران در مقطع زمانی کنونی ورای توان نظامی ما می باشد".

شای که عضو کمیته دفاعی و روابط خارجی کنست است گفت: مقامات دولتی باید به جای تهدیدهای توخالی، در مورد تمام گزینه هایی که در مورد برنامه هسته ای ایران روی میز است صحبت کنند. وی گفت: "کسی که به دنبال افزایش بلند پروزای در مورد حمله اسرائیل به ایران است واقع بین نیست. من گمان نمی کنم حتی اگر توافق هسته ای با ایران رضایتبخش نیز نباشد، اسرائیل تمایلی برای حمله به ایران داشته باشد".

در همین ارتباط وزیر توریسم رژیم صهیونیستی گفت اسرائیل باید در پایتخت تمام کشورها به خصوص در واشنگتن در مورد برنامه هسته ای ایران لابی کند تا بهترین توافق در این زمینه حاصل شود.
منبع: وانا

کلید واژه های مطلب: نماینده   کنست      تهدید   اسرائیل   علیه   ایران   مسخره   است   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.