شستشوی مغزی کودکان در 45 روز توسط داعش

شستشوی مغزی کودکان در 45 روز توسط داعش shia muslim                   
گروه تروریستی داعش پس از بستن مدارس استان رقه در سوریه، در حال شستشوی مغزی و آموزش کودکان برای انجام عملیات تروریستی است.

 

به گزارش مصاف، به تازگی فیلمی از آموزش کودکان سوری در اردوگاه‌های داعش در رقه منتشر شده است.  

در این فیلم، ده ها کودک نقاب دار در حمایت از داعش فریاد می‌زنند و با ابوبکر بغدادی سرکرده این گروه تروریستی بیعت می‌کنند.

گروه تروریستی داعش پس از تصرف رقه، مدارس این استان را بست و به ارعاب ساکنان آن پرداخت.

روزنامه "القدس العربی" چاپ لندن تأکید کرد که برخی از خانواده‌های سوری به اجبار کودکان خود را در اختیار داعش قرار داده‌اند، و برخی از این کودکان نیز از مناطق مختلف سوریه ربوده شده اند.

بر اساس این گزارش، داعش اردوگاه‌هایی را برای کودکان زیر 16 سال اختصاص داده است که بیشتر آنها در شهر "طبقه" در حومه غربی رقه قرار دارد.

داعش در هر دوره آموزشی، به 250 تا 350 کودک نحوه استفاده از بمب، ساخت مواد منفجره و استفاده از انواع سلاح را می‌آموزد، و بسیاری از آنان را هم برای عملیات انتحاری آماده می‌کند.

 

نخستین دوره آموزشی معمولا 45 روزه است که طی آن کودکان کاملا شستشوی مغزی می شوند، و تفکرات افراطی این گروه تروریستی را می آموزند.

پس از آن کودکان به مدت 3 ماه به یکی از اردوگاه های آموزش نظامی فرستاده می شوند تا استفاده از انواع سلاح و مهمات و بمب را بیاموزند.

در این اردوگاه‌ها مربیان کودکان را برای وظایف مختلف تقسیم بندی می کنند؛ به صورتیکه برخی از آنان برای حملات انتحاری، برخی برای ساخت بمب، و برخی هم برای جنگیدن آموزش می بینند. 

منبع:العالم

کلید واژه های مطلب: شستشوی   مغزی   کودکان   در   45   روز   توسط   داعش   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.