بزرگترین راهپیمایی ضد اسلامی تاریخ آلمان توسط احزاب افراطی

بزرگترین راهپیمایی ضد اسلامی تاریخ آلمان توسط احزاب افراطی shia muslim                   
احزاب افراطی راستگرای آلمان بزرگترین راهپیمایی ضد اسلامی تاریخ این کشور را برگزار کردند.

 

به گزارش مصاف، با افزایش تبلیغات ضد اسلامی و نیز تبلیغ اقدامات و فعالیت‌های گروه‌های تکفیری و تروریستی مانند داعش در رسانه‌های عمومی اروپا، احزاب افراطی راستگرای آلمان با ایجاد ائتلاف و فراخوان عمومی به شهروندان مسیحی آلمان بزرگترین راهپیمایی ضد اسلامی تاریخ این کشور را برگزار کردند.

تحقیقات انجام شده از سوی موسسات افکارسنجی آلمان نشان می‌دهد که در دو سال گذشته احساسات اسلام هراسی در میان شهروندان این کشور به طرز چشمگیری افزایش یافته است و این مساله باعث ایجاد خطر برای این شهروندان شده است.

در پی این احساسات اسلام هراسانه موارد اهانت به قرآن کریم، حمله به مساجد، اماکن و انجمن‌های اسلامی به شدت افزایش یافته است.

احزاب افراطی ملی‌گرای راست آلمان با انجام تبلیغاتی در مورد خطرات اسلام و نیز ۴ میلیون مسلمان که در این کشور زندگی می‌کنند سعی در بهره برداری سیاسی در انتخابات آینده دارند.

شاخه‌های جوانان این احزاب با حمله به مساجد شعارهای اهانت آمیز یا ملی گرایانه و ضد اسلامی بر دیوارهای مساجد می‌نویسند. همچنین موارد متعددی از انداختن سر خوک به داخل مساجد یا مقابل درب مساجد گزارش شده است.

افزایش این حملات باعث شده است تا فعالان حقوقی آلمان به دولت این کشور پیشنهاد تهیه قانون اقدام در برابر نفرت افکنی قومی و دینی را داده‌اند.

کار‌شناسان ادامه حملات علیه مسلمانان را زمینه ساز اقدامات جنایت آمیز دانسته نسبت به تداوم وضع موجود هشدار داده‌اند.منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: بزرگترین   راهپیمایی   ضد   اسلامی   تاریخ   آلمان   توسط   احزاب   افراطی   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.