پیکر سردار حمید تقوی پس از شهادت

پیکر سردار حمید تقوی پس از شهادت shia muslim                   
مراسم تشییع پیکر مطهر سردار شهید تقوی در تهران فردا در حسینیه عاشقان ثارالله ستاد فرماندهی کل سپاه و روز سه شنبه در اهواز برگزار خواهد شد.


به گزارش مصاف، سردار سرتیپ پاسدار حمید تقوی از فرماندهان قرارگاه رمضان در دوران دفاع مقدس در حین انجام مأموریت مستشاری برای مقابله با تروریست‌های داعش در سامراء به شهادت رسید.

سردار حاج حمید تقوی یکی از افتخارات منطقه کوت عبدالله مرکز شهرستان کارون و فرزند روستای ابودبس روستایی از توابع بخش مرکزی اهواز در درگیری‌های منطقه بلد در استان صلاح‌الدین به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

این سردار بزرگ که فرماندهی محور سامراء را بر عهده داشت در درگیری با تروریست‌های تکفیری داعش به اسطوره‌ای بی‌بدیل تبدیل شد.

دلاورمردی‌های این مجاهد بزرگ در دفاع مقدس و جنگ تحمیلی هشت ساله به عنوان سند استقامت و پایداری ایرانیان در صحیفه تاریخ و خاطره زمان ثبت و ماندگار است. پدر ایشان در عملیات خیبر و برادرشان در عملیات والفجر ۸ به شهادت رسیدند.

ایشان عصر روز شنبه هدف تک‌تیرانداز تکفیری داعش قرار گرفته و در شهر سامراء و در جوار مرقد مطهر امام عسگری (ع) به شهادت رسید.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید تقوی در تهران فردا ـ دوشنبه ۸ دی ماه ـ ساعت ۹ صبح در حسینیه عاشقان ثارالله ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار خواهد شد.

گفتنی است پیکر مطهر این سردار رشید اسلام روز سه‌شنبه (۹ دی ماه) در اهواز تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.


منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: پیکر   سردار   حمید   تقوی   پس   از   شهادت   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.