بازیگران زن هالیوود و تصاویر اهانت بار در مسجد دبی

بازیگران زن هالیوود و تصاویر اهانت بار در مسجد دبی shia muslim                   
تعدادی از ستارگان سرشناس هالیوود با انتخاب یکی از مساجد امارات به عنوان مکانی توریستی این مکان را با سالن‌های مُد اشتباه گرفتند!

 

 به گزارش مصاف، تعدادی از ستارگان سرشناس هالیوود به مسجد«شیخ زاید» امارات رفته و آنجا را با سالن مد اشتباهی گرفتند!

یکی از این بازیگران، «سلنا مری گومز» بازیگر و خواننده مشهور آمریکایی جنجالی است که به همراه چند تن از بازیگران دیگر به مسجد آمده و در آنجا عکس گرفتند.

علاوه بر سلنا گومز، هالیوودی‌های مشهوری از جمله کندال جنر (خواهر کیم کارداشیان) و گیگی جدید و نامزد خواننده‌اش کودی سیمپسون و همچنین یکی از مدل‌های ویکتوریا سیکرت به نام دیون ویندسور با ژست‌های متفاوتی در مسجد شیخ زاید عکس گرفتند.

این تصاویر با انتقادهای گسترده کاربران در شبکه ‌های اجتماعی روبه رو شد و آن را بی‌ احترامی به مقدسات مسلمانان دانستند.

منتقدان ضمن اعتراض به این اقدام بازیگران هالیوودی گفته اند که به نظر آنها مسجد مسلمانان را با سالنهای مد اشتباهی گرفته ‌اند و نباید به آنان اجازه ورود به مساجد داده شود.

گفتنی است، سال گذشته«رابین ریانا فنتی» که به نام «ریحانا» یا «ریانا» شناخته می‌شود در این مسجد عکس انداخته بود که مورد انتقاد قرار گرفت و مقام‌های مسجد با اعتراض‌های به وجود آمده او را از مسجد بیرون کردند. مقامات مسوول مسجد شیخ زاید گفته‌اند که افراد مشهور در این مکان ژست‌هایی می‌گیرند که در تضاد با حرمت یک مکان مقدس است و در این موارد افرادی خاطی به صورت مودبانه بیرون رانده می‌شوند.منبع: شبستان

کلید واژه های مطلب: بازیگران   زن   هالیوود   و   تصاویر   اهانت   بار   در   مسجد   دبی   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.