اقامه نماز طلب باران در دارالرحمه شیراز

اقامه نماز طلب باران در دارالرحمه شیراز shia+muslim                   
نماز طلب باران بنا به دعوت اخیر دفتر نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز در دارالرحمه و در جوار قبور شهدا برگزار شد.

 

به گزارش مصاف، نماز طلب باران به امامت آیت الله دستغیب تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) در دارالرحمه شیراز و در کنار قبور شهدای انقلاب اسلامی اقامه شد.

نماز طلب باران که بنا به دعوت اخیر دفتر نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز برگزار شد، نمازگزاران از جمله علما، روحانیون و مسوولان استان فارس و شهر شیراز، با دعا و مناجات به درگاه الهی، از خداوند طلب نزول باران کردند.


مسوولان استان فارس از جمله نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز، همراه با مردم در این حرکت فرهنگی و مذهبی شرکت کردند.

نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز در این آیین گفت: انگیزه اقامه نماز باران در شهر شیراز، بازخوانی و تقویت ارتباط معنوی جامعه با خداوند عالم است.

آیت الله اسدالله ایمانی افزود: جامعه باید در مواقع گرفتاری و مشکل به سمت آفریننده جهان هستی برود که تلاش می‌کنیم ارتباط جامعه با خداوند را تقویت کنیم که این مهم آثار و برکات تربیتی و معنوی فراوانی را به دنبال دارد.

وی بیان کرد: مردم استان فارس به اقامه یک بار نماز باران اکتفا نکنند و گروه‌های مختلف در استان این برنامه را تکرار و در بخش‌های مختلف استان اجرا کنند.

 

منبع: ابنا

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.