رسانه‌های صهیونیست: تهدیدهای نصرالله دور از واقعیت نیست

رسانه‌های صهیونیست: تهدیدهای نصرالله دور از واقعیت نیست shia muslim                   
رسانه‌های عبری با اشاره به مصاحبه شب گذشته سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان با شبکه المیادین اعلام کردند: سخنان نصرالله دور از واقعیت نیست و حزب الله قدرت حمله به الجلیل را دارد.

 

به گزارش مصاف، سخنان اخیر دبیرکل حزب الله لبنان درباره مسائل منطقه، واکنش گسترده ای را در محافل صهیونیستی داشته است به صورتیکه برخی رسانه های این رژیم تأکید کرده اند تهدیدهای سید حسن نصرالله از واقعیت دور نیست.

رسانه های رژیم صهیونیستی همچنان در حال بررسی ابعاد سخنرانی اخیر سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان هستند.

سایت شبکه المنار نوشت: سید حسن نصرالله در سخنرانی خود به برخورداری حزب الله از سلاح های پیشرفته اشاره کرد که اسرائیل این سلاح ها را برهم زنندۀ توازن قدرت می داند؛ و رسانه های اسرائیلی نیز بیشتر به همین بخش از سخنرانی سید نصرالله پرداختند.

بخش دیگری از سخنرانی سید نصرالله که باعث جلب توجه رسانه های رژیم صهیونیستی شده، احتمال ورود نیروهای حزب الله به منطقه "الجلیل" در شمال اراضی اشغالی 1948 در هر جنگ احتمالی است.

روزنامه "معاریو" به نقل از منابع نظامی نوشت: "گنبد آهنین در جنگ احتمالی اسرائیل با حزب الله، کمترین کارایی را خواهد داشت و نیروی هوایی در معرض خطر خواهد بود."

معاریو افزود : "حزب الله لبنان نیروهای خود را در سوریه مستقیماً آموزش می دهد و آنها را کاملاً آماده می کند."

این روزنامه صهیونیستی اعلام کرد: "اسرائیل به خوبی می داند که هزینه جنگ احتمالی اش با حزب الله 3 برابر بیشتر از هزینه جنگ اخیر باریکه غزه خواهد بود ."منبع: العالم

کلید واژه های مطلب: رسانه‌های   صهیونیست      تهدیدهای   نصرالله   دور   از   واقعیت   نیست   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.