نماینده انگلیسی مشاور شاه بحرین !

نماینده انگلیسی مشاور شاه بحرین ! shia muslim                   
" لرد ریچاردز " عضو مجلس سنای انگلیس به عنوان مشاور پادشاه بحرین فعالیت می‌کند.

به گزارش مصاف، سایت بحرینی " مرآه البحرین" تأکید کرد که " جان هارن " عضو سازمان "بحرین واچ" با انتشار مطلبی در یکی از شبکه های اجتماعی، گفت "لرد ریچاردز" که برای اولین بار و زمانی که رئیس ستاد ارتش انگلیس بود، از افزایش دامنه حضور انگلیس در کشورهای حوزه خلیج فارس سخن گفت، درحال حاضر به عنوان مشاور شاه بحرین فعالیت می کند.

"هورن" به نقل از مطلب منتشر شده در صفحه ریچاردز در پایگاه مجلس اعیان انگلیس اعلام کرده است که پادشاه بحرین و دولت وی از جمله مشتری های شرکت بالیزر و شرکای وی هستند که ریاست آنرا لرد ریچاردز برعهده دارد و این شرکت در زمینه ارائه توصیه های راهبردی به دولت ها و شرکت ها فعالیت می کند.

این اقدام درراستای سلسله اقدامات روابط عمومی است که دولت بحرین برای بهبود وجهه خود که از زمان سرکوب قیام مسالمت آمیز مردم بحرین در فوریه 2011 خدشه دار شده است، در سطح بین المللی به کار می گیرد.

دولت بحرین همچنین میلیون ها دلار را صرف به کار گیری شرکت های خارجی دراین زمینه کرده است.

دولت بحرین به شکل مکرر و در چند کشور از جمله بلژیک، فعالیت هایی را تحت عنوان " این قضیه بحرین است" ، در راستای تبلیغ برای معرفی بحرین به عنوان کشوری دموکرات برگزار کردند و این درحالیست که اوضاع در بحرین بر اساس گزارش های وزارت امور خارجه آمریکا و گزارش های سازمان ها و رسانه های بین المللی برخلاف این ادعاها است
منبع: العالم

کلید واژه های مطلب: نماینده   انگلیسی   مشاور   شاه   بحرین         shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.