سران رژیم صهیونیستی: در صداقت نصرالله تردید نداریم

سران رژیم صهیونیستی: در صداقت نصرالله تردید نداریم shia muslim                   
روزنامه صهیونیستی هاآرتص به نقل از تحلیل‌های سران رژیم‌صهیونیستی در محافل اطلاعاتی و سیاسی نوشت که سران این رژیم یاد گرفته‌اند که نصرالله فرد صادقی است و اگر حزب‌الله در هر جا مورد تعرض بگیرد، حتما پاسخ خواهد داد.

 

به گزارش مصاف، روزنامه اینترنتی "رای الیوم" در مطلبی به قلم "اندرسون"  و به نقل از روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" نوشت: سران اسرائیل طی سال های گذشته در سطح سیاسی و امنیتی به سخنرانی سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان با جدیت تمام و اهمیت بسیار بالایی در جهت تحلیل سیاست های حزب الله نگاه می کنند.

"عاموس هارئیل" تحلیلگر نظامی روزنامه هاآرتص به نقل از مجامع و مراکز سیاسی و امنیتی مهم رژیم صهیونیستی به پایان دوره ریاست "بنی گانتس" در ستاد مشترک ارتش این رژیم اشاره کرد و نوشت با وجود اینکه دبیر کل حزب الله لبنان برای ایجاد توازن بین عملیات قنیطره و عملیات مزارع شبعا تلاش کرد،  از سخنرانی های نصرالله چنین بر می آید که اگر حزب الله در لبنان، سوریه یا خارج آن هدف قرار گیرد، بی گمان پاسخ نشان خواهد داد زیرا دارای توان بازدارنگی است، و ارتش اسرائیل توان دفاعی در همه جبهه ها را ندارد زیرا گروهی مانند حزب الله همیشه راهی برای نفوذ از استحکامات اسرائیل پیدا می کند.
از این رو، سخنان اخیر سید حسن نصرالله با وجود تمام آمادگی های ارتش اسرائیل قابل درک است و عملیات اخیر شبعا نشان داد که حزب الله در همه سطوح و ارزیابی ها گروهی بلندپرواز، کارآمد و حرفه ای است.

تحلیلگر هاآرتص افزود: حزب الله و اسرائیل اکنون به دنبال رویارویی جدید نیستند، زیرا نتایج ناشی آن ویرانگر خواهد بود زیرا دو طرف اکنون تسلیحات بسیار پیشرفته ای دارند.

منبع: العالم

کلید واژه های مطلب: سران   رژیم   صهیونیستی      در   صداقت   نصرالله   تردید   نداریم   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.