درخشش پوشش بازیگر زن در کاخ جشنواره

درخشش  پوشش بازیگر زن در کاخ جشنواره shia muslim                   
سحر احمدپور بازیگر جوان سینما که با اولین تجربه بازیگری اش در جشنواره فیلم فجر حضور یافت و با حجاب برتر چادر مورد توجه بسیاری از اهالی سینما و رسانه‌ها قرار گرفت.

 

به گزارش مصاف، یکی از اتفاقات جالب توجه جشنواره فیلم فجر امسال ظهور بازیگری با پوشش کامل حجاب با نام سحر احمد پور است.

احمدپور با فیلم نوزده اردیبهشت برای رقابت با بازیگران نامی قدم در کارزار جشنواره فیلم فجر گذاشت .

حضور وی با حجاب برتر در فستیوالی که در این سالها به عرصه عرضه مدهای جدید و لباس ها و رفتارهای غربی و ضد ارزشی برخی از بازیگران تبدیل شده بود،مانند نگینی درخشنده بود.

از این رو می توان احمد پور را اولین زن ساختار شکن سینمای ایران در خصوص رعایت حدود اسلامی دانست و صد البته پاسخی قاطع به کسانی که مدعی منافات دین و هنر هستند داد.

اما نکته ای که در این میان مورد توجه اهالی فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی می بایست قرار گیرد این است که اولین حضور این بازیگر در جشنواره نیازمند حمایت است، چرا که یقینا حملات به وی بعد از جشنواره و هنگام اکران فیلم بیشتر و بیشتر خواهد شد، تا جریانی که با حضور الهام چرخنده نسبت به حجاب برتر آغاز شده است، عقیم نماند.

اما سحر احمدپور کیست و چه می‌کند؟

سحر احمدپور که بیست و دو سال سن دارد، فارغ التحصیل کاردانی نگارگری (نقاشی ایرانی) است و اولین تجربه بازیگری اش در فیلم "چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت" مورد تحسین منتقدان قرارگرفته است. فیلم "چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت" اولین تجربه کارگردانی وحید جلیلوند، در سومین سانس روز دوم سی و سومین جشنواره فیلم فجر در کاخ جشنواره به نمایش درآمد.

سحر احمدپور بازیگر 22 ساله نقش ستاره در فیلم چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت اولین تجربه بازیگری اش را در این فیلم تجربه کرده و قبل از آن تجربه بازی نداشته است.

احمدپور در مورد چگونگی برگزیده شدنش برای این نقش، با بیان اینکه هیچ دوره بازیگری را پشت سر نگذاشته توضیح داد: توسط یکی از دوستان چهره به آقای جلیلوند معرفی شدم. سه بار از من تست گرفته شد و برای نقش ستاره برگزیده شدم.

وی با اشاره به نقشی که در فیلم بر عهده گرفته بود ادامه داد: معصومیت ستاره را دوست داشتم و در تمام مدتی که این نقش را بازی می کردم دلم برای ستاره می سوخت و موقع دیدن فیلم حتی بغضم می گرفت.

سحر احمدپور درباره احتمال ادامه پیشه بازیگری افزود: در یک کلام می توانم بگویم هر چه خدا بخواهد، اما نمی توانم کتمان کنم که دوست دارم باز هم کار با آقای جلیلوند و گروه خوبشان را تجربه کنم. البته در حال حاضر بیشتر دلم می خواهد در رشته خودم ادامه تحصیل بدهم.

کلید واژه های مطلب: درخشش      پوشش   بازیگر   زن   در   کاخ   جشنواره   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.