بازخورد پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان اروپا و آمریکا در بین کاربران عرب زبان

بازخورد پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان اروپا و آمریکا در بین کاربران عرب زبان shia muslim                   
استقبال کاربران عرب زبان، از پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان اروپا و آمریکا

به گزارش مصاف، کاربران صفحه عربی فیسبوک شبکه العالم، پیامهای بسیاری را در حمایت از رهنمودهای رهبر انقلاب نوشتند.
برخی از این کامنتها را در اینجا بخوانید:

"حسيني الهوى" تأکید کرد: تشیع را زمانی شناختیم که انقلاب اسلامی در ایران به پیروزی رسید و نیز از تریبون این انقلاب با تشیع آشنا شدیم... انقلاب اسلامی ایران امروز حامی شیعیان سراسر جهان از جمله سوریه، لبنان، یمن، بحرین وعراق است و اگر حمایت همه جانبه جمهوری اسلامی ایران از عراق نبود، حتی کربلا و نجف نیز ازگزند تروریست های داعش در امان نمی ماند و این امری کاملا مشهود  و مستند است.

"خلیل بن احمد العبادی" که خود را فردی سنی معرفی می کند می گوید: سنی بودن، مرا از عرض ادب و احترام به خدمت [امام] خمینی ره بنیانگذار انقلاب منع نمی کند.
احمد العبادی در ادامه می نویسد: کلام ایشان بسیار بسیار منطقی است.

"ابوحسن السعدی" هم خاطرنشان کرد: انسانیت او عجیب و اخلاق او اخلاق اهل بیت (علیهم السلام) است، مگر می شود جز این باشد، ایشان از نسل رسول اکرم(ص) هستند.

Hani S Hanna که خود را مسیحی سوری معرفی می کند می گوید: این شخص و این رسالت از بزرگ ترین کرامات الهی است، خداوند ایشان را نگه دارد زیرا ایشان و حزب الله و کل محور مقاومت و حامیان مقاومت برای من نمایندگان مهدی منتظر(عج) هستند..خدا شما را حفظ کند.

"المیرزه حسین المنصوری" نیز تأکید کرد: سخن زیبایی است .. یهودیان می خواهند ما را محاصره کنند و نمی خواهند اسلام را ترویج  کنیم. آنها تصاویر توهین آمیزی منتشر می کنند تا ما را خشمگین کنند. آنها می گویند: اسلام دین تعصب و جنگ و خونریزی است؛ به راستی که این همان برنامه ماسونی است که برای ظهور دجال زمینه سازی می کند.

منبع: العالم

کلید واژه های مطلب: بازخورد   پیام   رهبر   معظم   انقلاب   اسلامی   به   جوانان   اروپا   و   آمریکا   در   بین   کاربران   عرب   زبان   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.