دستگیری شماری از جاسوسان عربستان و اسرائیل در یمن

دستگیری شماری از جاسوسان عربستان و اسرائیل در یمن shia muslim                   
یکی از فرماندهان امنیتی انصار الله یمن از دستگیری شماری از مزدوران و جاسوسان سرویس‌های اطلاعاتی عربستان و رژیم صهیونیستی خبر داد که قصد انجام عملیاتی نظامی در یمن را داشتند.

به گزارش مصاف، یک فرمانده امنیتی انصار الله در صنعا که خواست نامش فاش نشودخبر داد، این جنبش شماری از مزدوران و جاسوسان یمنی را که از بیم دستگیر شدن قصد فرار به عربستان را داشتند پس از کشف ارتباط آنها با سرویس‌های اطلاعاتی سعودی و صهیونیستی دستگیر کرد.

این رهبر انصار الله تاکید کرد که این عملیات ویژه با همکاری سرویس اطلاعات ارتش یمن انجام شده و فعلا هویت بازداشتی‌ها فاش نخواهد شد.

این مقام امنیتی با اشاره به اینکه مزدوران عربستان قصد منحرف کردن انقلاب و برهم زدن ثبات امنیتی بین کمیته‌های انقلابی با جنبش انصار الله را دارند، تاکید کرد: مزدوران دستگیر شده قصد داشتند با سیطره بر چندین فرودگاه و سایت نظامی در یمن عملیاتی نظامی را انجام دهند.

وی تاکید کرد: کمیته‎های انقلابی و مبارزان سپر بزرگی در برابر مزدوران و جاسوسانی هستند که برای عربستان و اسرائیل کار می‌کنند.

از سوی دیگر مقاومت مردمی کنترل چندین منطقه از استان حضر موت در شرق یمن را بدست گرفت و ده‌ها تن از تروریست‌ها در عدن که شاهد درگیری‌های شدید بین تروریست‌ها و کمیته‌های انقلابی است، تسلیم شدند.

فرمانده گردان النصر در استان عدن تاکید کرد: پس از فرار تروریست ها و شبه نظامیان هوادار رئیس جمهور فراری یمن از چندین منطقه در استان عدن مقاومت از یک سو کنترل این مناطق را و از سوی دیگر کمیته‌های انقلابی کنترل مراکز ویژه در دیگر استان های کشور را نیز بدست گرفته اند.

در همین حال منابعی ویژه خبر دادند برخی تروریست‎ها و فرماندهان شبه نظامیان هادی به کنسولگری انگلیس در عدن گریختند.

منابعی ویژه هم گفتند برخی قبایل یمنی پایگاه‌های ویژه شبه نظامیان هادی را در چندین منطقه از استان عدن تحت کنترل خود گرفتند.

منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: دستگیری   شماری   از   جاسوسان   عربستان   و   اسرائیل   در   یمن   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.