حمله رژیم صهیونیستی به قلمون و جولان سوریه

حمله رژیم صهیونیستی به قلمون و جولان سوریه shia muslim                   
جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مواضع ارتش سوریه در قلمون سوریه حمله کردند. در حمله روز یکشنبه این رژیم به مرزهای سوریه هم چهار نفر کشته شدند.

به گزارش مصاف، برخی منابع خبری گزارش دادند جنگنده های رژیم صهیونیستی به تیپ 155 ارتش سوریه واقع در قلمون سوریه حمله کردند.

این حمله ارتش صهیونیستی چند ساعت پس از حمله شامگاه یکشنبه به ارتفاعات جولان سوریه روی داد. منابع صهیونیستی می گویند در حمله یکشنبه این رژیم به مرزهای سوریه چهار نفر کشته شدند. روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت مدعی شد کشته شدگان در این حمله قصد داشتند از مرزهای سوریه عبور کنند و در مسیر گشتی های اسراییلی بمب بگذارند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی هم در خصوص تجاوزگری جنگنده های این رژیم به خاک سوریه مدعی شد شبکه ای در حال بمب گذاری در مناطق مرزی بودند.
«افیخای ادرعی» در خصوص حملات شب گذشته جنگنده های این رژیم به منطقه جولان مدعی شد: «تلاش شبکه ای خرابکار در بمب گذاری با حجم سنگین مواد منفجره علیه نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی در مرز سوریه ناکام ماند.»

وی در این باره گفت: «دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی اسرائیل این شبکه را شناسایی و زیر نظر داشتند که در نهایت هواپیماهای ما آن را هدف قرار دادند و نابود کردند. ما اجازه نمی دهیم حاکمیت مان نقض شود یا برای هدف قرار گرفتن نیروهای مان تلاش شود.»

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر

کلید واژه های مطلب: حمله   رژیم   صهیونیستی   به   قلمون   و   جولان   سوریه   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.