تمام دنیا هم جمع شود، مطیع عربستان یا آمریکا نمی‌شویم

تمام دنیا هم جمع شود، مطیع عربستان یا آمریکا نمی‌شویم shia muslim                   
سخنگوی نیروهای مسلح یمن: یمن نمی‌پذیرد که مزدور و یا خائنی در خاکش وجود داشته باشد

به گزارش مصاف، سرهنگ شرف غالب لقمان در یک گفتگوی مطبوعاتی در صنعا گفت: شمار حملات هوایی عربستان به یمن از سه هزار وصد و بیست حمله از زمان تجاوزگری فراتر رفته است. حملات سعودی ها نسبت به مرحله اول مخرب تر و بی رحمانه تر شده است؛ اما عدالت در راه است و باید این حملات پاسخ داده شود.

وی افزود: 2992 حمله به مواضع غیرنظامی صورت گرفت. میانگین خسارتهای اقتصادی به بیش از 40 میلیارد دلار رسید، در حالی که خسارت بازرگانان بالغ بر به بیش از 8 تریلیون ریال (یمنی) است.

غالب لقمان تاکید کرد که منطقه عبطان با موشکهای کروز هدف قرار گرفت و ممکن است مجروحان تحت تاثیر تشعشعات اورانیوم رقیق شده قرار گرفته باشند. عربستان از اورانیوم و بمبهای رادیواکتیو در حملات هوایی خود علیه یمن استفاده کرد و متجاوزان سعودی به جنایتهای بسیاری علیه غیرنظامیان در تمام شهرهای یمن دست زد.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن خاطرنشان کرد: کشتارهای متجاوزان سعودی، نیروهای مسلح را از پیشروی و تحقق پیروزی باز نداشت و این حملات تجاوزکارانه به ما ثابت کرد که القاعده فقط یکی از بازوهای نظام سعودی است.

وی تصریح کرد: فرماندهان مزدور حاضر در عربستان دیگر در یمن جایی ندارند.

غالب لقمان با بیان اینکه تدابیر عملی، پیروز نهایی را مشخص می کنند، گفت: یمن نمی پذیرد که مزدور و یا خائنی در خاکش وجود داشته باشد و ما بار دیگر به اطاعت

عربستان سعودی و یا امریکا در نمی آییم؛ حتی اگر تمام جهانیان گردهم آیند.

منبع: العالم

کلید واژه های مطلب: تمام   دنیا   هم   جمع   شود،   مطیع   عربستان   یا   آمریکا   نمی‌شویم   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.