وحشت بی سابقه تل آویو از توان نظامی حزب الله

وحشت بی سابقه تل آویو از توان نظامی حزب الله shia muslim                   
یک پایگاه خبری به نقل از منابع اسرائیلی از وحشت صهیونیست‌ها از قدرت نظامی حزب الله در صورت آغاز جنگی دیگر در منطقه خبر داد.

 

به گزارش مصاف، پایگاه خبری «بانورما الشرق الاوسط» با انتشار تحلیلی نوشت: رژيم اسرائیل به خوبی می داند که اگر وارد جنگ با حزب الله شود، پاسخ مقاومت قاطع و دردناک خواهد بود.

این پایگاه خبری افزود: تحلیلگران سیاسی و نظامی رژيم اسرائیل بارها در مورد توان موشکی و سلاح های حزب الله به مقامات تل آویو هشدار داده اند، اما در روزهای اخیر فشارهای نظامی علیه اسرائیل بیشتر شده است.

در ادامه اين تحليل آمده است: فشارها به رسانه های رژیم صهیونیستی کشیده شد به طوری که شبکه 10 تلويزيون اسرائیل ضمن نگرانی از جنگ احتمالی پیش رو اعلام كرده كه توان موشکی و نظامی حزب الله بسیار پیشرفته است و در جنگ آینده حزب الله قادر خواهد بود كه زیرساخت های اسرائیل را مورد هدف قرار بدهد.

پایگاه خبری بانورما الشرق الاوسط همچنين به نقل از یکی از مقامات رژيم صهيونيستي مدعی شده که تسلیحات پیشرفته حزب الله از طریق سوریه، و از طرف ایران به لبنان رسیده، اين يعني ایران از همه طرف اسرائیل را زیر نظر خود قرار داده است.

پیشتر شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان گفته است صهیونیست‌ها نیز به ‌خوبی می ‌دانند که حزب‌ الله موشک‌های نقطه‌زن را در اختیار دارد و به ‌علت امکاناتی که مقاومت به دست آورده و حمایت‌های جمهوری اسلامی و آمادگی حزب‌الله برای هر جنگی در آینده، این جنگ برای اسرائیلی‌ها سخت ‌تر خواهد بود.

منبع : خبرگزاری مهر

کلید واژه های مطلب: وحشت   بی   سابقه   تل   آویو   از   توان   نظامی   حزب   الله   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.