دومین عضو گروه تروریستی داعش در ریاض دستگیر شد

دومین عضو گروه تروریستی داعش در ریاض دستگیر شد shia muslim                   
رژیم سعودی از دستگیری دومین مظنون تیراندازی و قتل دو نیروی پلیس این کشور در ریاض خبر داد.

 

به گزارش مصاف، وزارت کشور عربستان سعودی مدعی شد مقامات این کشور روز سه شنبه دومین فرد مظنون به قتل دو پلیس در حملات ریاض را بازداشت کردند.

بنا بر اعلام وزارت کشور عربستان، مقامات این کشور به دنبال دریافت اطلاعاتی محرمانه، از محل اختفای دومین فرد مظنون در منطقه‌ای واقع در شمال غرب ریاض مطلع شدند و اقدام به دستگیری وی کردند.

مظنون که «نواف شریف سمیر العنزی» نام دارد یک عربستانی است که اقدام به تیراندازی به سوی نیروهای امنیتی کرد اما با واکنش این نیرو‌ها مواجه و زخمی شد.

وزارت کشور عربستان هفته گذشته پس از بازداشت «یزید محمد عبدالرحمین ابونیان» ۲۳ ساله اولین مظنون تیراندازی به سوی نیروهای پلیس در ریاض اعلام کرد که نخستین مظنون تیراندازی‌های ماه مارس و آوریل در ریاض مطابق با دستورات گروه داعش در سوریه عمل کرده است.

داعش سال گذشته از هواداران خود در عربستان خواست به جای پیوستن به این گروه در عراق و سوریه، مقامات سعودی را در این کشور هدف قرار دهند.

وزارت کشور عربستان برای بازداشت العنزی مبلغ یک میلیون ریال سعودی (بیش از ۲۶۶ هزار دلار) جایزه تعیین کرده بود.

رژیم عربستان سعودی در کنار کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، ترکیه و همچنین کشورهای غربی به ویژه آمریکا و انگلیس از ایجاد کنندگان و حامیان اصلی گروه تروریستی داعش هستند.

 دومین عضو گروه تروریستی داعش در ریاض دستگیر شد -shia muslim

دومین عضو گروه تروریستی داعش در ریاض دستگیر شد -shia muslim

منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: دومین   عضو   گروه   تروریستی   داعش   در   ریاض   دستگیر   شد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.