دستگیری خالده جرار به دستور محمود عباس به دست اسرائیل

دستگیری خالده جرار به دستور محمود عباس به دست اسرائیل shia muslim                   
یکی از نمایندگان مجلس قانونگذاری فلسطین به درخواست محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان به دست رژیم صهیونیستی بازداشت شده است.

به گزارش مصاف به نقل از شبکه تلویزیونی الاقصی، صلاح البردویل از فرماندهان جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تاکید کرد : رژیم صهیونیستی بازداشت خالده جرار نماینده زن فلسطینی را بنا به درخواست محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی انجام داده است.

به گزارش مونیتورینگ خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اینترنتی میدل ایست پانوراما صلاح البردویل گفت: بازداشت خالده جرار عضو دفتر سیاسی جبهه خلق به دست رژیم صهیونیستی به درخواست محمود عباس بوده است زیرا وی می خواهد فریادهای آزادیخواهی که اهداف و برنامه های سیاسی او را با مشکل مواجه می کند؛ خاموش نماید.

وی تاکید کرد: تشکیلات خودگردان فلسطینی همچنان سیاست دور کردن رقیب یا حذف آن را به اجرا در می آورد و نمی خواهد هیچ رقیب یا حتی منتقدی برای سیاستهایش وجود داشته باشد.

نظامیان رژیم صهیوینستی خالده جرار (52 ساله) را از در منزلش در رام الله، بازداشت کردند . در همین حال فرمانده نظامی رژیم صهیوینستی نیز دستور داد وی به مدت شش ماه تحت بازداشت اداری (بدون محاکمه) قرار گیرد. پس از اینکه کمیته حقوقی دفاع از این نماینده زن فلسطینی درخواست آزادی وی را به قید ضمانت مطرح کرد دادگاه نظامی صهیوینستی تصمیم گرفت وی را در هجدهم ماه مه محاکمه کند.

کلید واژه های مطلب: دستگیری   خالده   جرار   به   دستور   محمود   عباس   به   دست   اسرائیل   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.