معامله صهیونیستها با آلمان برای مصونیت از حمله حزب الله

معامله صهیونیستها با آلمان برای مصونیت از حمله حزب الله shia muslim                   
خرید 4 فروند کشتی جنگی رژیم صهیونیستی از آلمان با پرداخت یک سوم هزینه آن توسط دولت آلمان

 

به گزارش مصاف، رژیم صهیونیستی در چارچوب یک معامله تسلیحاتی، 4 فروند کشتی جنگی از آلمان خریداری می کند که قرار است یک سوم هزینه آن توسط دولت آلمان پرداخت شود، این 4 کشتی جنگی قرار است به نیروی دریایی رژیم صهیونیستی که این روزها با چالش حمله احتمالی حزب الله به میدانهای گازی اسرائیل روبرو است، تحویل داده شود.

 "الون بن دیوید" کارشناس مسائل راهبردی و نظامی رژیم صهیونیستی در این باره تصریح کرد: اسرائیل چهار کشتی جنگی از آلمان خریداری می کند.این کشتیها از چاههای گازی اسرائیل در دریای مدیترانه حمایت می کند و جدید ترین کشتی هایی است که پس از بیست سال به ارتش اسرائیل می پیوندد.

4کشتی جنگی غول پیکر طبق الگوی "میکو 130" با وزن 1800 تن به نیروی دریایی رژیم اشغالگر قدس می پیوندد و برای طولانی مدت از میادین گازی اسرائیل حمایت خواهد کرد.

نیروی دریایی اسرائیل این کشتیها را "ساعر 6 " خواند که به یک فروند هلیکوپتر و سامانه راداری غول پیکر و به سامانه دفاعی ضد موشکی باراک 8 مجهز می شود.

علاوه بر این تجهیزات سامانه های هجومی به این کشتیها اضافه می شود.

بن دیوید گفـت: سید حسن نصرالله حمله به چاههای گازی اسرائیل را یکی از اهداف راهبردی حزب الله معرفی کرد.این کشتیها وظیفه حمایت از سامانه های گازی که برق مورد نیاز اسرائیل را تامین می کند برعهده خواهد داشت.

وی افزود: اولین کشتی جنگی چهار سال دیگر به اسرائیل تحویل داده می شود.

منبع: العالم

کلید واژه های مطلب: معامله   صهیونیستها   با   آلمان   برای   مصونیت   از   حمله   حزب   الله   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.