محمود عباس مدعی تماسهای محرمانه حماس با اسرائیل شد

محمود عباس مدعی تماسهای محرمانه حماس با اسرائیل شد shia muslim                   
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی مدعی تماسهای محرمانه جنبش حماس با رژیم صهیونیستی شد و گفت اتیوپی، کانال ارتباطی بین حماس و این رژیم است.

به گزارش مصاف، محمود عباس دیشب در سخنانی در امان پایتخت اردن گفت صورتجلسه‌های تماسهای محرمانه حماس با اسرائیل را در اختیار دارد.

وی در سخنان خود گزینه های موجود و برگ برنده هایی را که می‌تواند با آن در مرحله آینده بازی کند تا به قول خودش طرح ملی فلسطینی به افراط گرایی کابینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل تسلیم نشود تشریح کرد.

محمود عباس از بازنگری جامع در همه توافقنامه‌های دو جانبه که انتظار می رود بخشی از توافق بین المللی با اسرائیلی‌ها باشد سخن گفت و افزود طرف مقابل همواره بر خلاف این توافقنامه ها از جمله توافقنامه های امنیتی و گذرگاهها عمل می کند.

وی افزود تشکیلات خودگردان فلسطینی در گذشته در قبال این تخلفات سکوت می کرد تا تمایل به صلح واقعی را نشان دهد اما طرف اسرائیلی بر مخالفت با همه توافقات پافشاری می کند.

وی تصریح کرد در هر حال از گزینه مذاکره چشم پوشی نخواهد شد.

محمود عباس این سخنان را در ضیافت شامی که با حضور نخبگان ارشد سیاسی اردنی و فلسطینی و با حضور سمیر حباشنه وزیر اسبق کشور اردن برگزار شده بود مطرح کرد.

وی گفت در خودروی خودش پرونده‌ای دارد که حاوی صورتجلسه کامل تماسهای محرمانه بین اسرائیلی‌ها و جنبش حماس است.

محمود عباس گفت این تماسها سانسور و به دور از نگاهها برگزار می شود.

وی افزود تماسهای محرمانه حماس و اسرائیل با قضیه بقایای جسد یک سرباز اسرائیلی اتیوپیایی تبار که در غزه کشته شد از طریق یک کانال یهودی اتیوپیایی آغاز شده و در حال ارتقا است و درباره مسائل سیاسی نیز گفتگو می شود.

کلید واژه های مطلب: محمود   عباس   مدعی   تماسهای   محرمانه   حماس   با   اسرائیل   شد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.