۲۵ شهید دیگر در حمله جنگنده‌های سعودی به یمن

۲۵ شهید دیگر در حمله جنگنده‌های سعودی به یمن shia muslim                   
منابع یمنی اعلام کردند که در پی حملات جنگنده‌های سعودی به مسافران در منطقه برط در استان "الجوف" یمن، بیش از ۲۵ یمنی به شهادت رسیدند.

 

به گزارش مصاف، هواپیماهای جنگی عربستان یک ساختمان غیرنظامی را نیز در استان حدیده  بمباران کردند. هنوز از شمار شهدا و زخمی های این حمله گزارشی منتشر نشده است . حملات توپخانه ای سعودی ها به مناطق مرزی یمن ادامه دارد .

نیروهای مقاومت مردمی و قبایل یمنی هم در مقابله با تجاوزات سعودی ها ، یک پایگاه نظامی عربستان را در مرز شمالی استان صعده با موشک هدف قرار دادند که براثر آن 18 نظامی سعودی به هلاکت رسیدند و خسارات سنگینی به این پایگاه وارد شد.  

در این حال ، عبدالملک بدرالدین ، دبیر کل جنبش انصارالله یمن حملات آل‌ سعود به منازل مسکونی، بیمارستان‌ها، مساجد، و آثار تاریخی را جنایت توصیف کرد و گفت : متجاوزان به یمن به منافع آمریکا و اسرائیل خدمت می‌کنند . عبدالملک بدرالدین با اشاره به استفاده دشمنان یمن از سلاح های نامتعارف افزود: سازمان هایی بین المللی این جنایت را نادیده می گیرند.

وی افزود : " کسانی که تلاش می کنند با برگزاری کنفرانس های  نمایشی در کشورهای مختلف به این جنایت مشروعیت بدهند و کشتار کودکان ، زنان و محاصره ملت یمن و مجازات  جمعی این ملت و ویران کردن مساجد، بیمارستان ها، مدارس و زیرساخت های آن را قانونی  جلوه دهند ، همچون سعودی های متجاوز جنایتکارند . هم اکنون شاهد توطئه بزرگ بین المللی ضد ملت یمن هستیم . امروز قدرت های بزرگ منابع خود را در حمایت از تجاوز به یمن می بینند. اما ملت یمن در اوج مظلومیت ،بااراده خستگی نا پذیر دربرابر طاغوت مقاومت می کنند تا به پیروزی برسند. "

منبع: شبکه خبر

کلید واژه های مطلب: ۲۵   شهید   دیگر   در   حمله   جنگنده‌های   سعودی   به   یمن   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.