آمریکا به اسرائیل برای حمله اتمی چراغ سبز نشان داده است

آمریکا به اسرائیل برای حمله اتمی چراغ سبز نشان داده است shia muslim                   
یک تحلیلگر انگلیسی تاکید کرد که ممانعت آمریکا از تصویب طرح خاورمیانه عاری از سلاح‌های اتمی به معنای چراغ سبز آن به اسرائیل برای حمله اتمی است.

به گزارش مصاف، در حالی که اخیرا وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در اظهاراتی ایران را به حمله اتمی تهدید کرده بود ، یک تحلیلگر غربی واشنگتن را به دلیل مانع شدن از خلع سلاح اتمی این رژیم مقصر و مشوق اصلی صهیونیستها می‌داند.

این در حالی است که نشست بازنگری در معاهده منع گسترش سلاح‌های اتمی(ان‌پی‌تی) در سازمان ملل در حالی که به دنبال تصویب طرح خاورمیانه عاری از سلاح‌های اتمی بود،‌با وتو و مخالفت آمریکا این طرح بی نتیجه ماند.

 «حفسه کارا مصطفی» تحلیلگر ساکن پایتخت انگلیس در مصاحبه با «پرس‌تی‌وی» ممانعت آمریکا از تصویب طرح خاورمیانه عاری از سلاح‌های اتمی را به معنای ادامه حمایت‌های بی چون و چرای واشنگتن از تل‌آویو خواند.
این تحلیلگر غربی گفت: «واشنگتن در حال ارائه این سیگنال است که اولویت اصلی آمریکا در خاورمیانه حفاظت از اسرائیل است و نه خاورمیانه عاری از سلاح‌های اتمی».

وی همچنین افزود: «آمریکا به معنای واقعی کلمه به اسرائیل چراغ سبز داده تا در نهایت این امکان را داشته باشد علیه کشورهای عربی از بمبهای اتمی استفاده کند».

تحلیلگر ساکن انگلیس تاکید کرد که «آمریکا از اسرائیل که کشورهای منطقه را تهدید و اراضی آنها را اشغال کرده، در حال حمایت است و در آن واحد به خاطر فعالیتهای صلح‌آمیز هسته‌ای ایران، بر تهران فشار می‌آورد این در حالی است که ایران هیچ قانون بین‌المللی را نقض نکرده و در 150 سال اخیر حتی یک جنگ هم آغاز نکرده است».

کلید واژه های مطلب: آمریکا   به   اسرائیل   برای   حمله   اتمی   چراغ   سبز   نشان   داده   است   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.