انفجار بزرگ در تهران

انفجار بزرگ در تهران shia muslim                   
پایگاه خبری دبکا که از جمله پایگاه‌های خبری مرتبط به دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی ( موساد ) است ، دو روز پیش با انتشار خبری ادعا کرد یک انفجار بزرگ در مرکز شهر تهران روی داد .

به گزارش مصاف، این پایگاه خبری ادعا کرده بود یک عامل انتحاری در قلب تهران باعث این انفجار بزرگ بوده است وبر اثر آن 290 نفر کشته شده اند.

پس از انتشار این خبر دروغ ، بسیاری از رسانه های عربی نیز این خبر را بازنشر کردند اما خود سایت دبکا چند ساعت بعد که متوجه بزرگ بودن این دروغ شد ، این خبر را از سایت خود حذف کرد اما این رسانه ها که فریب دبکا را خورده بودند و هنوز متوجه این فریب نشده بودند ،این خبر را همچنان در سایت خود نگه داشتند .

نکته جالب در این میان این بود که یکی از پایگاه های خبری عربی به نام العالم الیوم ، ادعا کرد این انفجار در مرکز شهر تهران یعنی اصفهان روی داده است و این خود نشان داد که آن ها هیچ گونه اطلاعی از ایران و مناطق جغرافیایی آن نیز ندارند و اینگونه تبدیل به آلت دست صهونیست ها و مروج اخبار و اهداف آن ها در منطقه شده اند .

از سوی دیگر برخی رسانه های عربی طی اقدامی ناشیانه با بازنشر این خبر ادعا کردند این انفجار در یکی از مراکز وابسته به نظام روی داده است .

یک پایگاه خبری دیگر به نام شبکه صوت الحریة نیز ادعا کرد گروه های مخالف ایران یک مرکز تجاری در اصفهان را منفجر کردند که بر اثر این انفجار دست کم 295 نفر کشته و دو هزار و 650 نفر زخمی شدند .

انتشار چنین اخبار و گزارش هایی از سوی رسانه های معاند نشان می دهد آن ها از آنجا که نتوانسته و نمی توانند از طریق نظامی اقدامی علیه ایران انجام دهند ، وارد جنگ روانی و تبلیغاتی ضد ایران شده و با یک کلاغ چهل کلاغ کردن سعی می کنند ایران را ناامن نشان دهند .

مدیر روابط عمومی آتش نشانی اصفهان سوم خرداد اعلام کرد: عصر دیروز حوالی حدود ساعت 17 اتصالات 6 لوله فاضلاب در سیتی سنتر اصفهان شکسته و بر سقف بیش از 20 خودرو پارک شده در پارکینگ فرود آمده است.

مدیرعامل سیتی سنتر اصفهان نیز گفت: این حادثه خسارت جانی نداشته است و تنها به 20 خودرو آسیب رسید.

کلید واژه های مطلب: انفجار   بزرگ   در   تهران   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.