اسرائیل:داعش تهدیدی برای ما نیست

اسرائیل:داعش تهدیدی برای ما نیست shia muslim                   
رادیو رژیم صهیونیستی اعلام کرد که با وجود پیشروی‌های صورت گرفته از سوی داعش این گروه تروریستی در مرحله کنونی هنوز تهدیدی نظامی برای تل آویو به شمار نمی‌آید.

به گزارش مصاف، رادیو صدای اسرائیل روز دوشنبه، در این باره، به نقل از یک مقام امنیتی اعلام کرد: درست است که داعش در سوریه و عراق ظرف روزهای گذشته به موفقیت هایی دست یافته است اما این وضعیت باعث نمی شود ما در ارزیابی های خود درباره داعش تجدید نظر کنیم.

این مسئول امنیتی اسرائیلی در ادامه گفت: هم اکنون نهادهای امنیتی اسرائیل هنوز بر سر ارزیابی‌های سابق خود در خصوص توان و تهدید داعش برای اسرائیل هستند و ارزیابی‌ها حکایت از این دارد که داعش هنوز به نیروی که بخواهد تهدیدی نظامی برای اسرائیل باشد تبدیل نشده است.

ولی همین مسئول امنیتی اسرائیلی در ادامه گفت: اگر بخواهیم در درازمدت چالش داعش را برای آینده اسرائیل بخواهیم ارزیابی کنیم باید بگویم در این صورت داعش برای اسرائیل و کشورهای منطقه به یک تهدید جدی تبدیل خواهد شد.

وی در پایان گفت: هم اکنون نهادهای امنیتی به صورت جدی و دقیق تحرکات داعش را در پس مرزها زیر نظر دارند، در این خصوص باید بگویم تحرکات نظامی داعش برای ما از اهمیت بیشتری در این ارزیابی‌ها برخوردار است.

کلید واژه های مطلب: اسرائیل   داعش   تهدیدی   برای   ما   نیست   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.