برگزاری دوره آموزشی مهدوی ویژه زائران جمکران

برگزاری دوره آموزشی مهدوی ویژه زائران جمکران shia muslim                   
مدیر آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران از برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت معارف مهدوی ویژه زائران جمکران در آستانه فرارسیدن نیمه شعبان خبرداد.

 

به گزارش مصاف،‌ حجت‌الاسلام سجاد نيكخو با اشاره به برنامه‌هاي مديريت آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران در آستانه نيمه شعبان، گفت: ازجمله برنامه‌هايي كه توسط اين اداره برگزار مي‌شود، برگزاری دوره‌هاي آموزشي كوتاه مدت ويژه زائران است كه برنامه‌ريزي‌هاي لازم در اين مورد صورت گرفته و در ایام نیمه شعبان اجرا می شود.

مدير آموزش و تربيت مسجد مقدس جمكران افزود: اين دوره آموزشي به صورت كارگروه‌هاي 45 دقيقه‌اي برگزار مي‌شود و پس از پايان دوره گواهينامه نيز به شركت كنندگان ارائه مي‌شود.

حجت‌الاسلام نيكخو گفت: طبق بررسي‌هاي صورت گرفته در ايام نيمه شعبان به صورت ميانگين هر زائر 8 ساعت در مسجد مقدس جمكران مستقر است كه بايد از این زمان نهايت بهره برداری در جهت ارتقاء سطح معرفتی افراد صورت گیرد.

بنابرگزارش روابط عمومي و امور بين الملل مسجد مقدس جمكران، وي تصريح كرد: در اين دوره‌ها معارف مهدوي و همچنين پاسخگويي به شبهات توسط کارشناسان و استادان مجرب مطرح می شود.

مدير آموزش و تربيت مسجد مقدس جمكران گفت: بايد از حضور زائران در مسجد مقدس جمكران نهايت استفاده را ببريم و براي بهره گیری از آن در موضوعات مختلف برنامه‌ريزي آموزشي را طرح ریزی و اجرا کنیم.

منبع: شبستان

کلید واژه های مطلب: برگزاری   دوره   آموزشی   مهدوی   ویژه   زائران   جمکران   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.