رژیم صهیونیستی نوار غزه را بمباران کرد

رژیم صهیونیستی نوار غزه را بمباران کرد shia muslim                   
بنا به گفته منابع امنیتی فلسطینی، جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی امروز چند نقطه از نوار غزه را بمباران کردند.

 

به گزارش مصاف، منابع فلسطینی اعلام کردند که ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز سه پادگان آموزشی وابسته به گردانهای عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس در شهر غزه و یک پادگان دیگر در خان یونس در جنوب نوار غزه را هدف قرار داد.

منابع خبری خاطرنشان کردند که رژیم صهیونیستی ساعاتی پس از حملات موشکی از نوار غزه به جنوب فلسطین اشغالی، نوار غزه را بمباران کرد؛ اما این حملات تلفات جانی نداشت.

همچنین نظامیان رژیم اشغالگر، کارناوال فلسطینی ها با نام "القدس لنا" (قدس از آن ما است) را که در پاسخ به برگزاری هفتمین جشنِ یهودی الانوار برگزار شده بود، سرکوب و دست کم سه تن از فلسطینیان بیت المقدس را بازداشت کردند.

جشنواره یهودی الانوار را شهرداری رژیم اسراییل با همکاری مسئولان کابینه این رژیم در باب العامود در مرکز قدس برگزار کرده بود. جشن الانوار، یکی از جشن های یهودیان است که به مناسبت بازسازی معبد ادعایی هیکل سلیمان برپا می شود.

نظامیان رژیم اسراییل بمبهای صوتی و گاز اشک آور به سوی معترضان فلسطینی شلیک کردند و زنان، کودکان و جوانان را کتک زدند. دهها فلسطینی نیز به سبب استشمام گاز اشک آور، دچار حالت خفگی شدند.


منبع: العالم


کلید واژه های مطلب: رژیم   صهیونیستی   نوار   غزه   را   بمباران   کرد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.