مباح بودن «جهاد نکاح مردان» برای داعشی ها

مباح بودن «جهاد نکاح مردان» برای داعشی ها shia muslim                   
الشافعی جوان 19 ساله ای است که در اظهارات خود در خصوص نحوه جذب به گروهک انصار الشریعه لیبی وابسته به داعش از مسئله عجیبی پرده برداشت.

 

به گزارش مصاف، سایت خبری "شام تایمز" نوشت:  "مسعود عبدالعظیم الشافعی" که به جعل گذرنامه و شرکت در 90 عملیات تروریستی متهم است، در مصاحبه با روزنامه الجزائری "الشروق" اظهار کرد فرماندهان داعش نوجوانان را به لواط و همجنسبازی مجبور می کنند.

بر پایه این گزارش؛ الشافعی جوان 19 ساله ای است که در  اظهارات خود در خصوص نحوه جذب به گروهک انصار الشریعه لیبی وابسته به داعش از مسئله عجیبی پرده برداشت.
وی طی اظهارات خود به روزنامه الشروق گفت: قرار شد من و عده ای از نوجوانان برای خواندن قرآن به یکی از مساجد برویم اما دیدیم امام جماعت مسجد و تعداد زیادی از داعشی ها با یک نوجوان کم سن و سال عمل منافی عفت انجام می دهند.

الشافعی در ادامه گفت: آنها معتقدند این عمل زشت مباح بوده و آن را با ما انجام می‌دهند. امام جماعت مسجد در همان جلسه به من تعرض کرد و برخی افراد نیز از ما تصویر می‌گرفتند و بعد از اتمام جلسه به ما گفتند ما الان در جهاد نکاح با آنها هم عقیده ایم.

لازم به ذکر است انصار الشریعه اخیرا  بیعت خود را با داعش در منطقه «سرت» پایگاه اصلی نیروهای این گروه تروریستی اعلام کرده و عملیات نظامی را با هماهنگی داعش انجام می دهد.

منبع: مشرق

کلید واژه های مطلب: مباح   بودن   «جهاد   نکاح   مردان»   برای   داعشی   ها   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.