تأمین برق، هدیه ناقابل ترکیه به داعش!

تأمین برق، هدیه ناقابل ترکیه به داعش! shia muslim                   
داعشی‌ها تا ترکیه را دارند احتمالاً غمی هم ندارند. از سلاح گرفته تا آذوقه را، ترک‌ها برای تروریست‌های تکفیری همه چیز را تامین می‌کنند. ترک‌ها حتی نقش قاچاقچی انسان را هم برای داعش بازی می‌کنند؛ اندر احوالات رابطه صمیمانه و نه چندان محرمانه ترک‌ها با داعش اما، الکتریسته برجای مانده بود که آن هم اضافه شد.

 

به گزارش مصاف، به تازگی مشخص شده که ترکیه برق مورد نیاز داعش را هم تامین می کند. یک روزنامه ترک می گوید ترکیه برق شهر تل ابید سوریه که به دست داعش تصرف شده را تامین می کند. کار به جایی رسیده که نیروهای داعش به راحتی می توانند به شهرهای مرزی ترکیه بیایند و در خیابان های این شهرها قدم بزنند.

روزنامه انگلیسی زبان ترکیه با نام زمان به نقل از نشریه استانبولی بیرگون میگوید این موضوع که داعشی ها به راحتی و بدون هیچ مزاحمتی در شهر آکچاکالی ترکیه رفت و آمد می کنند دیگر از روز هم روشنتر است. این شهر درحقیقت اولین شهری در ترکیه است که میزبان تروریست های آدمکش برای رسیدن به سوریه است. داعشی ها هتل های شهر را اشغال کرده اند و از آنها برای آموزش و آماده کردن مقدمات حضور خود در سوریه بهره می برند.

ترکیه علاوه بر تامین کل برق مورد نیاز داعش در تل ابید در استان رقه، این امکان را به تروریست ها می دهد تا با پیشنهادهای کلان مالی، شهروندان این کشور را اغوا کنند.

بعید به نظر می رسد پس از افتادن شهر به دست داعش، ترکیه صادرات برق به آن را قطع کند چرا که تصاویر و مدارک بسیاری نشان از حمایت مستقیم و غیرمستقیم آنکارا از تروریست های تکفیری درعراق وسوریه دارد؛ اما جهان منتظر گزیده شدن ترکیه توسط مارهایی است که در آستین پرورانده است.

منبع : شفقنا

کلید واژه های مطلب: تأمین   برق،   هدیه   ناقابل   ترکیه   به   داعش      shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.