راهپیمایی ۱۸۰ هزار همجنس باز با شرکت وزرای اسرائیلی

راهپیمایی ۱۸۰ هزار همجنس باز با شرکت وزرای اسرائیلی shia muslim                   
حدود 180 هزار همجنس باز برای برگزاری راهپیمایی سالانه همجنس‌بازان در مرکز تل‌آویو گردهم آمدند.

به گزارش مصاف، به نوشته روزنامه «جروزالم‌پست»، نیروهای پلیس برای حفظ امنیت راهپیمایی همجنس‌بازان اسرائیلی به این منطقه اعزام شده بودند.

بر اساس این گزارش، «میری رگو» وزیر فرهنگ و ورزش و «اوفیر آکونیس» وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی نیز در این راهپیمایی حضور یافته‌ بودند که با انتقاد رسانه‌های اجتماعی روبرو شدند.

این دو وزیر اسرائیلی عکس‌هایی از حضور خود در این راهپیمایی در کنار اعضا همجنسگرایی لیکود در فیس‌بوک منتشر کرده بودند. «میری رگو» با انتشار این عکس‌ها نوشته بود: «یک جشن واقعی و یک شادی بزرگ. بسیاری در راهپیمایی همجنس‌گرایان لبخند می‌زدند. من به همراه اعضا همجنس‌باز لیکود آنجا بودم و این تجربه خوشایندی بود».

وی افزود: «امروز در شروع این راهپیمایی، به کسانی فکر کردم که تنها لذت زندگی آنها لکه‌دار کردن نام اسرائیل است و به دنبال تحریم ما هستند. اگر می‌خواهند اسرائیل واقعی را بشناسند به صدها هزار نفری نگاه کنند که از سراسر جهان اینجا جمع شده‌اند تا جشن بگیرند. شاید آنها می‌فهمند که در اسرائیل آزادی و حقوق فردی وجود دارد. هنوز کارهای بسیاری وجود دارد که انجام دهیم تا جامعه همجنس‌بازان را ارتقاء دهیم».

کلید واژه های مطلب: راهپیمایی   ۱۸۰   هزار   همجنس   باز   با   شرکت   وزرای   اسرائیلی   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.