ریاض در چند روز آینده زوال عقل ملک سلمان را اعلام می‌کند؟

ریاض در چند روز آینده زوال عقل ملک سلمان را اعلام می‌کند؟ shia muslim                   
منابع سعودی می‌گویند به زودی – حتی در چندروز آینده- ریاض برکناری ملک سلمان از پادشاهی مملکت عربستان به دلیل زوال عقل اعلام خواهد شد.

 

به گزارش مصاف، به نظر می رسد وضعیت روانی ملک سلمان و تصمیمات اشتباهی که او در ماههای پس از به تخت نشستن اتخاذ کرده، هیات حاکمه عربستان سعودی را مجاب کرده که هرچه زودتر زوال عقل و برکناری او را اعلام کند.

 منابع سعودی به نقل از سعود بن سیف النصر نوه شاه سابق می گویند به زودی – حتی در چندروز آینده- ریاض برکناری ملک سلمان از پادشاهی مملکت عربستان به دلیل زوال عقل اعلام خواهد شد.

یک فعال حقوق بشری عربستانی با نام مجتهد گفت شاهزاده احمد بن عبدالعزیز پسر بزرگ ملک عبدا... احتمالاً خود را برای جانشینی ملک سلمان آماده می کند. او احتمالاً محمد بن نایف بن عبدالعزیز آل سعود را بعنوان ولیعهد و محمد بن سلمان آل سعود را به عنوان جانشین ولیعهد معرفی خواهد نمود.

این منبع آگاه به نقل از سعود بن سیف النصر می گوید در چندماهه ای که از پادشاهی ملک سلمان می گذرد، پول ها و بودجه بسیاری غارت شده وسیاست داخلی و خارجی عربستان به شدت آشفته است و تنها راه برکناری پادشاهی است که نمی داند چه تصمیمی می گیرد و گاهی اوقات نام خود را نیز فراموش می کند.

اوایل ماه ژوئن بود که منابع آگاه از همکاری تنی چند از شاهزادگان برای برکنار ملک سلمان و محمد بن نایف ولیعهد او پرده برداشته بودند. جمال بین که یک فعال توییتری است و اطلاعات نسبتاً دقیقی از اتفاقات هیات حاکمه ریاض دارد نیز در صفحه خود نوشته بود طلال، احمد و متعب سه تن از شاهزادگان ناکام سعودی در تلاش برای کودتا هستند. آنها می خواهند کشور را از تصمیمات عجولانه و بچه گانه مشتی نوجوان که کشور را به جنگ کشانده اند، رهایی دهند.

منبع: شفقنا

کلید واژه های مطلب: ریاض   در   چند   روز   آینده   زوال   عقل   ملک   سلمان   را   اعلام   می‌کند؟   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.