جلسه روزانه ترتیل خوانى کلام‌الله مجید در حرم امام علی(ع)

جلسه روزانه ترتیل خوانى کلام‌الله مجید در حرم امام علی(ع) shia muslim                   
جلسه سالیانه ترتیل خوانى قرآن کریم امسال با حضور تولیت و جمعى از مسؤولین آستان حرم امام علی(ع) و صدها تن از مجاوران و زائران بارگاه مطهر آغاز شده است.

 

به گزارش مصاف، همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جلسه روزانه ترتیل خوانى یک جزء از کلام الله مجید در رواق ابوطالب واقع در حرم مطهر حضرت امام علی(ع) برگزار شد.

جلسه سالیانه ترتیل خوانى قرآن کریم که طى ایام ماه مبارک رمضان در رواق حضرت ابو طالب (مسجد بالاسر) برگزار مى‌شود امسال با حضور تولیت و جمعى از مسؤولین آستان و صدها تن از مجاوران و زائران بارگاه مطهر آغاز شده است.

«عبدالهادى العابدى» مسؤول کمیته اجرایى این جلسه در این رابطه به واحد اطلاع رسانى آستان گفت: دارالقرآن آستان علوى هر سال جلسه ترتیل خوانى کلام الله مجید را طى ایام ماه مبارک رمضان بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در رواق حضرت ابو طالب(ع) برگزار می‌کند.

وى افزود: جلسه امسال نیز در همین مکان و با حضور دهها تن از قاریان و داوران بین المللى مسابقات قرآن کریم برگزار می‌شود و هر روز میزبان چهار تن از این قاریان عزیز که توسط کمیته اجرایى جلسه برگزیده شده خواهیم بود.

العابدى در پایان گفت: خادمان بخش تبلیغات به منظور پخش زنده این جلسه در کانال‌هاى ماهواره‌اى تلاش بی‌نظیرى از خود نشان می‌دهند و از ایشان از این بابت سپاسگذاریم.


منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: جلسه   روزانه   ترتیل   خوانى   کلام‌الله   مجید   در   حرم   امام   علی(ع)   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.