برپایی جزء خوانی قرآن کریم در 1446 امامزاده همزمان با ماه رمضان

برپایی جزء خوانی قرآن کریم در 1446 امامزاده همزمان با ماه رمضان shia muslim                   
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه طرح ضیافت الهی امسال در 2100 امامزاده کشور برگزار می‌شود، گفت : در قالب این طرح ، مراسم جزء خوانی قرآن کریم هم در 1446 امامزاده برپا خواهد شد.

 

به گزارش مصاف،  معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه اظهارداشت: سازمان اوقاف همه ساله در ایام ماه مبارک رمضان با هدف ارتقاء سطح معرفتی و معارفی و همچنین ایجاد فضای معنوی و انس با قرآن در امامزادگان ، طرح ملی «ضیافت الهی» را برگزار می کند که امسال این طرح ، در 2100 امامزاده و بقعه متبرکه کشور در حال برگزاری است.

او با با بیان اینکه این طرح شامل سرفصل های متنوعی است ، افزود : حضور 2500 روحانی اعزامی از حوزه های علمیه قم ، خراسان رضوی ، اصفهان و استان ها از جمله سرفصل های این طرح است که این روحانیون در دوبخش سخنرانی ، پرسش و پاسخ ، اقامه نماز جماعت و بیان احکام و همچنین حضور در خیمه های معرفت فعالیت خواهند داشت.

شرفخانی ادامه داد : امسال همچون سالهای گذشته ، خیمه های معرفت شامل موضوعات مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج ، تربیت کودکان و همچنین غرفه کودک و نوجوانان و تبلیغ چندرسانه ای در امامزادگان شاخص برپا خواهد شد.

او با اشاره به اینکه امسال نیز برنامه جزء خوانی و ترتیل خوانی قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان در امامزادگان در حال برگزاری است، گفت : این برنامه که با استقبال پرشور روزه داران در سالهای گذشته و روزهای نخست ماه رمضان امسال همراه شده است ، امسال در 1446 بقعه متبرکه و امامزاده برگزار می شود که از شبکه های استانی و ملی بصورت زنده پخش می شود.


منبع: شفقنا

کلید واژه های مطلب: برپایی   جزء   خوانی   قرآن   کریم   در   1446   امامزاده   همزمان   با   ماه   رمضان   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.