تحلیلگر صهیونیست: پیروزی برغزه خواب وخیال است

تحلیلگر صهیونیست: پیروزی برغزه خواب وخیال است shia muslim                   
تحلیلگر نظامی تلویزیون رژیم صهیونیستی اذعان کرد، هر کس تصور کند حمله گسترده نظامی سال قبل به غزه برای آن آرامش به ارمغان آورد دچار خواب و خیال شده و باید در تفکرات خود تجدید نظر کند.

به گزارش مصاف،در اولین سالگرد حمله رژیم اشغالگر به نوار غزه در تابستان 2014، رونی دنیئیل، تحلیلگر نظامی شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی خاطرنشان کرد، اکنون پس از گذشت یک سال از حمله نظامی به غزه هیچ چیز تغییر نکرده است. آری شاید اندکی بازدارندگی ایجاد شده باشد، اما بسیار شکننده است.

وی ادامه داد: پس از گذشت یک سال از عملیات نظامی در نوار غزه به نظر می رسد که باید پیش بینی هایمان را به کلی کنار بگذاریم کسی که تصور می کند این عملیات نظامی آرامش را برای ما به ارمغان آروده است دچار خواب و خیال شده است.

دنیئیل خاطرنشان کرد، کابوس غزه در آینده هم اسرائیل را دنبال خواهد کرد اسرائیل حتی اگر عملیات نظامی بزرگتری را تدارک ببیند و نقشه ای برای اشغال کامل غزه نداشته باشد گریزی از ماندن در غزه ندارد لذا چاره ای نیست جز اینکه در هر فرصتی در مقابل حماس بازدارندگی ایجاد کنیم. این واقعیتی است که باید با آن کنار بیاییم.

وی با لحن تمسخر آمیزی خطاب به سران این رژیم افزود: اگر می خواهید اثرگذاریتان بیشتر باشد باید مردم غزه را از خانه هایشان بیرون کنید که این هم کار ساده ای نخواهد بود.

تحلیلگر تلویزیون رژیم صهیونیستی خاطرنشان کرد: پس از گذشت یک سال از این عملیات هیچ چیز تغییر نکرده است. حماس دوباره تونلهایش را حفر کرد و برای حملات بعدی خود را مسلح می کند.

منبع: العالم به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین

کلید واژه های مطلب: تحلیلگر   صهیونیست      پیروزی   برغزه   خواب   وخیال   است   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.