انتشار ایدز بین داعشی ها

انتشار ایدز بین داعشی ها shia muslim                   
پایگاه خبری 24 امارات روز چهارشنبه، از انتشار ویروس بیماری ایدز بین اعضای گروه تروریستی داعش در سوریه خبر داد و نوشت که وحشت و ترس اعضای این گروه از ابتلا به این بیماری را فرا گرفته است.

به گزارش مصاف، این پایگاه خبری درباره راههای انتشار ویروس ایدز در بین تروریستها افزود: یک عضو اندونزیایی داعش که با یک زن مبتلا به ایدز ازدواج کرده بود، اقدام به اهدای خون به دیگر مجروحان جنگی تروریستهای این گروه کرده و این ویروس را در یک بیمارستان در سوریه انتشار داده است.

بر اساس این گزارش، اعضای گروه تروریستی داعش پس از اینکه از این امر مطلع شدند، این عضو اندونزیایی را گردن زدند.

این پایگاه خبری نوشت: همچنین یک فرد 30 ساله مصری عضو گروه تروریستی داعش که از یک نوع بیماری رنج می برد، پس از اینکه به پزشک مراجعه کرد، متوجه آلودگی به ویروس 'اچ ای وی' عامل بیماری ایدز شد .

پایگاه خبری 24 افزود که شیوع بیماری ایدز بین اعضای داعش وحشت ایجاد کرده و برخی از عناصر این گروه تروریستی از جمله دو عربستانی نیز به دلیل ارتباط با یک زن بیمار در شهر الشدادی نزدیک الحسکه سوریه به این بیماری مبتلا شده اند.

این پایگاه خبری اماراتی اضافه کرد که عضو اندونزیایی گروه تروریستی داعش با آگاهی از ابتلا به بیماری ایدز، اقدام به اهدای خون به دیگر اعضای مجروح این گروه کرده است.

بر اساس این خبر، حتی برخی از فرماندهان داعش که با این زن ارتباط داشته اند نیز به ایدز مبتلا شده اند.

گروه تروریستی داعش با حمایت ترکیه، عربستان، قطر و رژیم صهیونیستی بخشهایی از خاک سوریه را اشغال کرده و در این مناطق قوانین خاص خود را به اجرا گذاشته است.

از جمله قوانینی که از سوی داعش در مناطق اشغالی در سوریه و عراق به اجرا گذشته 'نکاح اجباری' زنان است . این گروه همچنین از زنان کشورهای اروپایی و آمریکایی برای حضور در سوریه و عراق دعوت کرده است .
منبع: ایرنا

کلید واژه های مطلب: انتشار   ایدز   بین   داعشی   ها   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.