اعتیاد تروریست‌های داعش به شیشه

اعتیاد تروریست‌های داعش به شیشه shia muslim                   
در کالبدشکافی عامل تروریست حمله‌ی انتحاری داعش به مسجد کویت در بدن وی ماده‌ی مخدر شیشه کشف شده است.

 

به گزارش مصاف، عناصر تروریستی داعش قبل از انجام عملیات انتحاری ماده‌ی مخدر شیشه «کریستال» مصرف می‌کنند.

فهد سلیمان عبد المحسن القباع، عامل انفجار انتحاری در مسجد امام صادق(ع) در کویت، در تاریخ 25 تیر خود را منفجر کرد و باعث کشته شدن 27 نمازگزار و زخمی شدن بیش از 220 تن شد.

یوسف الغامدی، از عناصر داعش که نیروهای عربستانی روز شنبه (13 تیر) وی را به هلاکت رساندند، نمونه‌ی دیگری است که پیشتر به اتهام اعتیاد به مواد مخدر 3 بار دادگاهی شده بود. وی از مجرمان سابقه دار سعودی به حساب می آمد.

در همین حال، گزارش‌ها حاکی از آن است که گروه تکفیری داعش قبل از اجرای حکم اعدام، به قربانیان مواد مخدر تزریق می‌کند.

بارها در ویدئو‌هایی که گروه داعش از اعدام‌های جمعی خود منتشر می‌کند، دیده شده است که افراد قربانی، پیش از اعدام حالتی آرام وغیرطبیعی داشته‌اند.

برخی رسانه‌ها در همین راستا اعلام کرده بودند که گروه داعش برای افزایش جذابیت و کیفیت تصاویر و فیلم‌هایی که از قربانیان می‌گیرند، به آن‎‌ها مواد مخدر تزریق می‌کند.

هنگام مصرف ماده‌ی مخدر شیشه حالتی از توهم شنوایی و بینایی به فرد دست می‌‎دهد به طوری‌که اشیایی را می‌بیند یا تجسم می‌کند که واقعی نیستند.

 تاثیر یک دوز مصرفی از این ماده ممکن است تا یک ماه در بدن باقی بماند.

مصرف ماده‌ی مخدر شیشه عوارضی از قبیل تغییرات رفتاری مانند افزایش خشم، حالت هیستریک و حالت تهاجمی شدید به همراه دارد به حدی که ممکن است فرد معتاد خود و یا یکی از نزدیکان خود را به قتل برساند.

این ماده‌ی مخدر که پس از اولین یا دومین مورد مصرف سبب اعتیاد فرد می‌شود به عنوان یکی از خطرناک‌ترین نوع مواد مخدر در جهان شناخته می‌شود.


منبع: پرس تی وی

کلید واژه های مطلب: اعتیاد   تروریست‌های   داعش   به   شیشه   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.