تظاهرات روز جهانی قدس در پایتخت آمریکا

تظاهرات روز جهانی قدس در پایتخت آمریکا shia muslim                   
مراسم روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین روز گذشته با حضور گروه‌های مختلف مردمی و اسلامی در پایتخت آمریکا برگزار شد.

 به گزارش مصاف، دیروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مراسم بزرگداشت روز جهانی قدس با حضور گروه‌های مختلفی از مردم در شهر واشنگتن برگزار شد. این تظاهرات با حضور بیش از 300  نفر از مسلمانان و رهبران گروه‌های فلسطینی، دانشجویان، ایرانیان مقیم و کارکنان دفتر حافظ منافع جمهوری اسلامی ایران در شهر واشنگتن ، در محل " میدان دوپونت (فلکه دوپونت) که یکی از پر رفت و آمدترین میادین شهر واشنگتن است، برگزار شد.

مسلمانان واشنگتن پس از شرکت در نماز جمعه به دعوت امام جمعه شهر به سوی میدان فلکه دوپونت حرکت کردند. نمازگزاران و مردم دلسوز آمریکایی هم با در دست داشتن پلاکاردهایی که روی آنها نوشته بود " عدالت  برای همه "، "آیا به نتانیاهو اجازه جنگ دیگری خواهند  داد"، "غزه را آزاد کنید"، "آپارتاید دیروز آفریقای جنوبی امروز واقعیت فلسطین"، "حمایت و عدالت برای فلسطین" و "یهودیت بر علیه صهیونیست است" وارد فلکه دوپونت شدند و این پلاکاردها را اطراف این میدان نصب کردند. در این مراسم بسیاری از فعالان سیاسی مسیحی, یهودی و مسلمان سخنرانی کردند.

در این تظاهرات تمام حاضران، رژیم صهیونیستی را مسئول دسیسه‌چینی برای توقف مذاکرات هسته‌ای و محدود ساختن ایران به‌عنوان تنها کشور حامی فلسطین معرفی کردند. پیش از پایان این گردهمایی نیز دو نفر از رهبران سیاهپوست آمریکایی در سخنرانی خود از مسلمانان خواستند که حمایت بیشتری از رنگین‌پوستان این کشور انجام دهند.

منبع: تسنیم

تصاویر

واشنگتن فلکه دوپونت10

واشنگتن فلکه دوپونت9

واشنگتن فلکه دوپونت8

واشنگتن فلکه دوپونت7

واشنگتن فلکه دوپونت7

واشنگتن فلکه دوپونت6

واشنگتن فلکه دوپونت5

واشنگتن فلکه دوپونت4

واشنگتن فلکه دوپونت3

واشنگتن فلکه دوپونت2

واشنگتن فلکه دوپونت1

کلید واژه های مطلب: تظاهرات   روز   جهانی   قدس   در   پایتخت   آمریکا   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.