نوزاد ۱۲ روزه، رزمنده خطرناک حوثی

نوزاد ۱۲ روزه، رزمنده خطرناک حوثی shia muslim                   
شهادت یک نوزاد در حملات ددمنشانه رژیم سعودی به صنعاء با واکنش‌های متفاوتی همراه بوده و برخی به کنایه وی را «رزمنده خطرناک حوثی» عنوان کرده‌اند که سعودی‌های بزدل از کودکان نیز می‌ترسند.

 

به گزارش مصاف، در پی شهادت نوزاد ۱۲ روزه در بمباران صنعاء، تصاویر این نوزاد در پایگاه‌های خبری مختلف یمن به طور گسترده منتشر شد.

برخی از رسانه‌های خبری با انتشار تصاویر مختلف از کوچکترین قربانی جنایات آل سعود در یمن به کنایه از این نوزاد به عنوان «رزمنده خطرناک حوثی» یاد کردند.

این نوزاد در حمله جمعه گذشته جنگنده‌های رژیم سعودی به منطقه سنحان در استان صنعاء، به شهادت رسید.

در این حمله ۷ نفر دیگر نیز به شهادت رسیدند و ۱۰ نفر نیز مجروح شدند که بیشتر آسیب دیدگان این حمله را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند.

حملات سعودی‌ها به یمن هر چیزی را که ذره‌ای نشان از زندگی در آن باشد هدف قرار داده است اما کودکان در رأس قربانیان این حملات هستند چرا که مجبورند بهای سنگینی را به دلیل پیامدهای این جنگ در آینده بپردازند.

با وجود تمامی این آثار و پیامدها و محکومیت حمله به غیرنظامیان، عربستان همچنان به حملات متجاوزانه خود علیه یمن ادامه می‌دهد و کودکان بی‌گناه را به خاک و خون می‌کشد. این نسل‌کشی نشان‌دهند هراس سعودی‌ها از کودکان است.

رژیم عربستان با وجود اعلام آتش بس در یمن توسط سازمان ملل متحد همچنان آن را نقض می‌کند.

سازمان ملل روز پنج‌شنبه هفته گذشته اعلام کرد که آتش بس در یمن از آخرین ساعت جمعه تا آخر ماه رمضان برای رساندن کمک‌های بشردوستانه به دست مردم این کشور آغاز می‌شود.

«صالح الصماد» رئیس شورای سیاسی انصارالله یمن با اشاره به جنایات سعودی گفت رژیم سعودی بدون توجه به دعوت سازمان ملل به آتش بس همچنان به تجاوزاتش ادامه می‌دهد.

وی افزود: تجاوزگران استقبال ارتش و احزاب سیاسی یمن از آتش بس اعلام شده را نادیده گرفته‌اند و در عدن جهت کمک به مزدورانشان برای آنها اسلحه و خودروهای زرهی و نیروی کمکی ارسال می‌کنند تا وسعت بیشتری را اشغال کنند.

الصماد افزود: این اقدامات و تجاوزات، سازمان ملل و جامعه جهانی را در برابر آزمایش سختی قرار داده تا با انجام وظایفشان از ادامه تجاوزات سعودی جلوگیری کنند.

وی از مردم یمن خواست با همبستگی و کمک به ارتش و کمیته‌های مردمی درسی فراموش ناشدنی به متجاوزان بدهند.

منبع: ابنا

کلید واژه های مطلب: نوزاد   ۱۲   روزه،   رزمنده   خطرناک   حوثی   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.