محاکمه یک خاخام به جرم آزار و اذیت زنان

محاکمه یک خاخام به جرم آزار و اذیت زنان shia muslim                   
یک خاخام صهیونیست به جرم آزار و اذیت ده‌ها زن در اراضی اشغالی فلسطین بازداشت و محاکمه شد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، دادگاه صهیونیستی "صلح" در شهر ناصره، روز جمعه به پرونده شکایت از خاخام عزرا شاینبرگ، رسیدگی کرد.

این خاخام صهیونیست، به ارتکاب جنایت های جنسی و سوء استفاده از ده ها زن یهودی متهم است که برای مشورت گرفتن، نزد او مراجعه کرده بودند.

به نوشته المصدر، دادگاه شهر ناصره، بازداشت این خاخام صهیونیست را تا پایان مدت بازجویی تحقیق، تمدید و تاکید کرد که فهرست اتهامات وی، هفته آینده اعلام خواهد شد.

شاینبرگ نخستین مسئول صهیونیست نیست که مرتکب سوء استفاده جنسی می شود و این روزها، اخبار سوء استفاده جنسی مسئولان دولتی از همه نهادهای صهیونیستی به گوش می رسد. پیش از این اخباری درباره جنایت های جنسی در ارتش و پلیس و تجاوز و آزارجنسی زنان در این ادارات منتشر شد. رژیم صهیونیستی معمولا از افشای اخبار مربوط به این گونه وقایع جلوگیری می کند.

- See more at: http://fa.alalam.ir/news/1723477#sthash.Bz2opMvX.dpuf

 

به گزارش مصاف، دادگاه صهیونیستی "صلح" در شهر ناصره، روز جمعه به پرونده شکایت از خاخام عزرا شاینبرگ، رسیدگی کرد.

این خاخام صهیونیست، به ارتکاب جنایت های جنسی و سوء استفاده از ده ها زن یهودی متهم است که برای مشورت گرفتن، نزد او مراجعه کرده بودند.

به نوشته المصدر، دادگاه شهر ناصره، بازداشت این خاخام صهیونیست را تا پایان مدت بازجویی تحقیق، تمدید و تاکید کرد که فهرست اتهامات وی، هفته آینده اعلام خواهد شد.

شاینبرگ نخستین مسئول صهیونیست نیست که مرتکب سوء استفاده جنسی می شود و این روزها، اخبار سوء استفاده جنسی مسئولان دولتی از همه نهادهای صهیونیستی به گوش می رسد. پیش از این اخباری درباره جنایت های جنسی در ارتش و پلیس و تجاوز و آزارجنسی زنان در این ادارات منتشر شد. رژیم صهیونیستی معمولا از افشای اخبار مربوط به این گونه وقایع جلوگیری می کند.منبع: العالم

کلید واژه های مطلب: محاکمه   یک   خاخام   به   جرم   آزار   و   اذیت   زنان   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.