اسرائیل درصدد ورود به جنگ در سوریه است

اسرائیل درصدد ورود به جنگ در سوریه است shia muslim                   
براساس ارزیابی‌های ارتش رژیم صهیونیستی وضعیت جبهه شمالی از سمت سوریه بی ثبات است و هرلحظه امکان تغییراتی در این منطقه وجود دارد.

به گزارش مصاف به نقل از کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی، ارتش این رژیم هفته گذشته رزمایش گسترده ای را در سطح گردان ها در بلندی های جولان برگزارکرد.
در این تمرین نظامی، امکان دخالت زمینی محدود در خاک سوریه به بهانه پاسخ به تیراندازی ها به سمت سرزمین های اشغالی بررسی و تمرین شد.
براساس ارزیابی های ارتش رژیم صهیونیستی وضعیت جبهه شمالی از سمت سوریه بی ثبات است و هرلحظه امکان تغییراتی در این منطقه وجود دارد.
بنا به اعلام کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی، ارتش این رژیم آمادگی خود را به منظور ورود به جنگ احتمالی دیگری با حزب الله بالا برده است زیرا نظریه جنگی حزب الله در سال های گذشته بر مقابله با اسراییل در سرزمین های اشغالی استواربوده است.
برهمین اساس، نظامیان رژیم صهیونیستی مانورهایی را به منظور تخلیه شهرک های صهیونیست نشین هم مرز با سوریه و لبنان برگزارکرده اند.
رژیم صهیونیستی در بحران سوریه و حمایت از گروه های تروریستی و تکفیری نقش پر رنگی دارد و بارها برای پشتیبانی از این گروه ها به نیروهای مقاومت و ارتش سوریه در منطقه قنیطره حمله کرده است.

کلید واژه های مطلب: اسرائیل   درصدد   ورود   به   جنگ   در   سوریه   است   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.