اعتراض سازمان هواپیمایی به راه اندازی مسیر هوایی تهران- تل آویو!

اعتراض سازمان هواپیمایی به راه اندازی مسیر هوایی تهران- تل آویو! shia+muslim                   
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از اخطار کتبی دفتر نظارت بر خطوط هوایی سازمان هواپیمایی به نماینده خط هوایی یونانی در تهران خبر داد و گفت: راه اندازی مسیر پروازی از تهران به مقصد هر یک از فرودگاه‌های مناطق اشغالی رژیم صهیونیستی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش مصاف، خبرگزاری صدا و سیما به نقل ازپایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی نوشت، امروز گزارشی در یکی از رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه یک خط هوایی یونانی فعال در مسیر تهران - آتن و بالعکس به تازگی اقدام به راه‌اندازی خط پروازی غیر مستقیم از تهران به تل آویو با نرخ ارزان کرده است.  

محمد رحیمی از ارسال نامه‌ای کتبی به نمایندگی ایرلاین یونانی ایژین در تهران از سوی سازمان هواپیمایی در پی این اطلاعیه خبر داد و گفت: در پی انتشار خبری از سوی یکی از رسانه‌ها مبنی راه اندازی مسیر تهران - تل‌آویو در خط هوایی یونان بلافاصله از سوی دفتر نظارت بر ایرلاین‌های سازمان هواپیمایی کشوری نامه‌ای به نمایندگی این شرکت در تهران ارسال شد و با تذکر کتبی مراتب اعتراض خود را اعلام کردیم.

مدیرروابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: این سازمان طی اخطار کتبی حذف نام جعلی تل‌آویو از سیستم فروش این خط هوایی را در ایران خواستار شد. وی تصریح کرد : راه اندازی مسیر پروازی از تهران به مقصد هر یک از فرودگاه‌های سرزمین اشغالی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با تاکید بر اینکه هر گونه فروش بلیت به مقاصد رژیم صهیونیستی حتی با استفاده از نقاط واسط ممنوع است، گفت: به این شرکت هواپیمایی اعلام شده است هر چه سریعتر نسبت به لغو اطلاعیه مذکور اقدام و گزارش خود را به سازمان اعلام کند.

به گفته رحیمی نماینده شرکت هواپیمایی ایژین یونان برای ارائه توضیحات درباره ابلاغ اطلاعیه راه ‌اندازی پرواز تهران - تل‌آویو به سازمان هواپیمایی کشوری احضار شده است.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.