5 هزار کتاب در جهت مبارزه با تشیع خریداری وتوزیع شد

5 هزار کتاب در جهت مبارزه با تشیع خریداری وتوزیع شد shia muslim                   
رییس ائتلاف سلفی « الدفاع عن الصحابه و الال»، بیان کرد : 5 هزار کتاب در جهت مبارزه با تشیع و دفاع از صحابه ، از حساب بانکی خود، خریداری کرده و به زودی آن‌ها را توزیع خواهد کرد.

 

به گزارش مصاف، « ولید اسماعیل»، رییس ائتلاف سلفی « الدفاع عن الصحابه و الال»، در گفت و گو با پایگاه البلد، بیان کرد : 5 هزار کتاب در جهت مبارزه با تشیع و دفاع از صحابه ، از حساب بانکی خود، خریداری کرده و به زودی آن ها را توزیع خواهد کرد.

وی در ادامه اضافه کرد: سلفی ها از سوی برخی شهروندان نیز از نظر مالی حمایت می شوند و اغلب این درامد ها صرف تهیه و توزیع کتب ضد شیعی، برگزاری کنفرانس های متعدد وراه اندازی شبکه ماهواره ای می شود.

از سوی دیگر ناصر رضوان از روسای حزب سلفی نیز با اشاره به راه اندازی شبکه ماهواره ای ضد شیعی بیان نمود: تمام مقدمات لازم برای تاسیس این شبکه ماهواره ای فراهم شده و بسیاری از برنامه های آن با حضور شیوخ دینی و علمای الازهر تهیه و تدوین گردیده است .

ناصر رضوان کتاب های زیادی در راه مبارزه با تشیع نگاشته است، آخرین جلد از ان ها که در هفته گذشته منتشر وتوزیع گردید، کتاب « تفکر تکفیری در نزد شیعیان» است که توسط کتابخانه وابسته به ائتلاف چاپ شد.

منبع : شفقنا

کلید واژه های مطلب: 5   هزار   کتاب   در   جهت   مبارزه   با   تشیع   خریداری   وتوزیع   شد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.