واکنش صهیونیستها به دستاورد جدید ایران

واکنش صهیونیستها به دستاورد جدید ایران shia muslim                   
دستاورد جدید جمهوری اسلامی ایران در رونمایی از موشک فاتح 313 با برد 500 کیلومتر، در کانون توجه رسانه‌های صهیونیستی قرار گرفت.

 

به گزارش مصاف، تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی تأکید کرد: "به دنبال اعتراض و مخالفت اسرائیل با توافق هسته ای میان ایران و غرب، تهران از آخرین دستاورد نظامی خود رونمایی کرد.موشک زمین به زمین فاتح 313 بابرد 500 کیلومتر قادر است با دقت بسیار بالا به هدف مورد نظر اصابت کند."
گزارشگر صهیونیست گفت: "در صورت دست یافتن حزب الله به این موشک، می تواند از شمال لبنان پایگاه های بسیار حساس اسرائیل از جمله تأسیسات دیمونا را هدف قرار دهد."
"عاموس گلعاد" رئیس شعبه سیاسی امنیتی در وزارت اطلاعات رژیم صهیونیستی در این باره گفت: "این موشک با برد 500 کیلومتر از ایران به اسرائیل نمی رسد، و برای تحقق این هدف باید این سلاح بطور قاچاق به لبنان فرستاده شود که این امر مستلزم زمان بسیاری است."
وی افزود: "این موشک از جمله مسائلی است که مخالفان توافق هسته ای با ایران را نگران می کند. اوباما در واکنش به این عوامل نگران کننده پیام غیرعادی برای اعضای دمکرات کنگره فرستاد و از نیت خود برای افزایش کمکهای امنیتی به اسرائیل  در زمینه سامانه های پدافندی ضد موشکی و تکنولوژی شناسایی تونل، خبر داد. اوباما همچنین در این پیام متعهد شد با اقدامات ایران در حمایت از گروه هایی مثل حزب الله مبارزه می کند و گزینه نظامی را علیه برنامه هسته ای ایران حتی طی مرحله عمل به توافق هسته ای مطرح می کند."
تلویزیون رژیم صهیونیستی در همین حال اظهارات اوباما را در این باره پخش کرد.
اوباما گفت: "اسرائیل باید برحذر باشد و متوجه اطرافش باشد و باید با جدیت بیشتری با مسائل مربوط به اسرائیل عمل کنیم."
گزارشگر صهیونیست گفت: "نظر سنجی اخیر سی ان ان نشان می دهد 56% از مردم خواستار عدم تایید توافق هسته ای در کنگره هستند. اما اوباما در شرایط خوبی است و تنها به 8 سناتور اضافی برای تایید توافق در کنگره  نیاز دارد."منبع: العالم

کلید واژه های مطلب: واکنش   صهیونیستها   به   دستاورد   جدید   ایران   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.