آسمان ایران طبق اعلام ایکائو امن‌ترین آسمان منطقه است

آسمان ایران طبق اعلام ایکائو امن‌ترین آسمان منطقه است shia muslim                   
معاون اشراف و امور راهبردی ستادکل نیروهای مسلح گفت: طبق اعلام ایکائو آسمان جمهوری اسلامی ایران امن‌ترین آسمان منطقه است.


به گزارش مصاف، سرلشکر مصطفی ایزدی معاون اشراف و امور راهبردی ستادکل نیروهای مسلح در حاشیه جشنواره مالک اشتر که در قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) برگزار شد، با اشاره به برگزاری جشنواره مالک اشتر، گفت: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند ارتش کلمه طیبه است. در رصدی که از ستادکل نیروهای مسلح پیرامون مجموعه ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام می‌دهیم، خوشبختانه رشد و بالندگی را مشاهده می‌کنیم.

وی افزود: مجموعه ارتش جمهوری اسلامی ایران و قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) به‌دلیل دفاع کارسازشان، از اولویت ویژه‌ای برخوردارند و در این رابطه خوشبختانه بررسی‌هایی به عمل آمد و نتایج آن تقدیم مقام معظم رهبری شد که شاهد پیشرفت و رشد سیستم‌های راداری، ارتباطی، فرماندهی و کنترل و سیستم‌های موشکی و پدافندی بودیم.

معاون اشراف و امور راهبردی ستادکل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: فرماندهی این قرارگاه سال گذشته در جشنواره مالک اشتر مورد تشویق و تقدیر قرار گرفت و امروز نیز برای قرارگاه پدافند این برنامه برگزار شد که همزمان با سالگرد تأسیس پربرکت این قرارگاه جشنواره مالک اشتر در این مجموعه برگزار شد و علاوه بر مسئولانی که در رأس این سازمان مؤثر قرار دارند، مجموعه فرماندهان و کارکنانی که در فرماندهی این مجموعه تلاش ویژه و مؤثری انجام دادند و باعث رشد و آمادگی بیشتر قرارگاه شدند و همان‌گونه که از طرف ایکائو اعلام شده، آسمان جمهوری اسلامی ایران امن‌ترین آسمان منطقه است، این برنامه فاخر تنظیم شد و از افرادی که از موفقیت بالاتری برخوردار بودند، تقدیر به عمل آمد.

سرلشکر ایزدی به اولویت‌های جشنواره مالک اشتر اشاره کرد و گفت: این جشنواره در نیروهای مسلح به‌ امر فرماندهی معظم کل قوا برگزار می‌شود و در واقع بحث شایسته‌سالاری ملاک آن است و بنای نیروهای مسلح نیز این است که افرادی که از قابلیت و لیاقت تعهد بالاتر برخوردار هستند آنها در آینده جایگزین شوند تا مسیر انقلاب را به پیش ببرند.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر "برخی رسانه‌های صهیونیستی از تحویل موشک فاتح313 توسط ایران به حزب‌الله خبر دادند، نظر شما در این باره چیست؟" گفت: واقعیتی در منطقه وجود دارد و آن این است که انقلاب اسلامی الهام‌بخش و انگیزه‌بخش است.

معاون اشراف و امور راهبردی ستادکل نیروهای مسلح افزود: همان‌گونه که سیستم اطلاعاتی دشمن اطلاع دارد، اگر امکانات در منطقه فراهم می‌شود این امکانات بر اثر پیام انقلاب اسلامی است وگرنه کشورهای منطقه از استعداد و قابلیتی برخوردار هستند و سلاح‌ها و موشک‌های مورد نیاز خود را تأمین می‌کنند و هیچ ضرورتی ندارد که جمهوری اسلامی ایران چنین امکاناتی را در اختیار آنها قرار دهد.

سرلکشر ایزدی خاطرنشان کرد: نه تنها در لبنان، بلکه در کشورهای دیگر مانند فلسطین خودشان با استعداد و قابلیتی که دارند امکانات و سلاح‌های مورد نیاز خود را به‌شکل مطلوب تأمین و دفاع می‌کنند.منبع: تسنیم

کلید واژه های مطلب: آسمان   ایران   طبق   اعلام   ایکائو   امن‌ترین   آسمان   منطقه   است   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.