ارتش یمن: روزهای سخت‌تری در انتظار متجاوزان است

ارتش یمن: روزهای سخت‌تری در انتظار متجاوزان است shia muslim                   
سخنگوی ارتش یمن با اشاره به ادامه حملات دشمنان یمن گفت: اقدامات غافلگیر کننده و ضربات سخت‌تری در انتظار متجاوزان است، زیرا سیاست مقابله به مثل را در پیش داریم.

 

به گزارش مصاف، سرتيپ "شرف غالب لقمان" سخنگوي ارتش يمن در گفتگو با شبکه العالم در خصوص تهديد به هدف قرار دادن رياض و جده و ابهاء گفت: ما راهبرد مقابله به مثل را در پيش گرفته ايم و آمادگي اجراي کامل اين راهبرد را داريم. ارتش يمن توانايي آن را دارد که به تجاوزات دشمنان پاسخ دهد. ما تاسيسات و مراکز اقتصادي و نظامي متجاوزان را هدف قرار خواهيم داد اما بر اساس آموزه هاي قرآني با هدف قرار دادن شهروندان عادي مخالفيم که به همين علت از مردم عربستان خواسته ايم از اطراف اين تاسيسات و مراکز از جمله بندرها و پالايشگاهها دور شوند.
لقمان ادامه داد: ما خواهان ادامه اين جنگ نيستيم اما اگر متجاوزان به دشمني و جنايات خود ادامه دهند ما نيز بر ميزان حملات خود مي افزاييم. هر چند آنها همه تاسيسات زيربنايي ما و زنان و کودکانمان را هدف قرار داده اند اما ما باز هم خواستار حمله به تاسيسات زيربنايي همسايگانمان نيستيم اما اگر مجبور شويم اين کار را خواهيم کرد.
سخنگوي ارتش يمن، حمله امروز ارتش و کميته هاي مردمي به انبار مهمات ارتش سعودي در جيزان را بخشي از پاسخ به جنايات سعودي ها خواند و گفت ما به تدريج حملات خود را به مواضعي که از پيش تعيين کرده ايم با ابتکار عمل هاي جديد افزايش خواهيم داد.
وي افزود: ما اقدامات غافلگير کننده ديگري در دست داريم که در زمان مناسب از آنها استفاده مي کنيم که بي شک شديدتر از ضربات اخير خواهد بود.
لقمان همچنين با اشاره به امکان حل بحران يمن از طريق گفتگو ميان يمني ها گفت: ما با گفتگو موافقيم اما اگر تجاوزات ادامه يابد پاسخ آنها را با شدت تمام خواهيم داد.


منبع: نسیم

کلید واژه های مطلب: ارتش   یمن      روزهای   سخت‌تری   در   انتظار   متجاوزان   است   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.