سوخت رسانی جنگنده‌های اسرائیلی به اردنی

سوخت رسانی جنگنده‌های اسرائیلی به اردنی shia muslim                   
رژیم صهیونیستی در مانور هوایی گسترده ای با حضور جنگنده‌های آمریکایی و اردنی در صحرای نوادای آمریکا شرکت کرد.

 

به گزارش مصاف، گزارشگر شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره گفت: "بنظر می رسد روابط نتانیاهو و اوباما در شرایط بحرانی بسر نمی برد. جنگنده اف 15 نیروی هوایی اسرائیل در قرارگاه هوایی نسلیس آمریکا در صحرای نوادا در یک مانور گسترده هوایی در کنار جنگنده های آمریکایی به پرواز در آمد."

وی افزود: "این مانور بزرگترین مانور هوایی جهان به شمار می رود."
فرمانده اسکادران پیشرو اف 15 در این باره گفت: "تجربیاتی که هر یک از عناصر در این مانور دریافت می کنند در ذهنیت آنها ثبت شده و هیچ وقت محو نمی شود.و این تجربه را می توان به جنگهای آینده اسرائیل منتقل کرد."
گزارشگر صهیونیست گفت: "این مانور با مشارکت نیروی هوایی آمریکا و اسرائیل و اردن و سنگاپور برگزار شد."

وی افزود: "نیروی هوایی اسرائیل جنگنده ای اف 15 و اف 15 آی را برای مشارکت در این رزمایش فرستاد. و آمریکا با پیشرفته ترین جنگنده خود یعنی اف 22  که پیشرفته ترین جنگنده جهان است را در این مانور شرکت کرد."
این گزارشگر صهیونیست خاطرنشان کرد: "جنگنده های اسرائیل عملیات سوخت رسانی به جنگنده های اردن را که در حال پرواز بودند در هوا انجام داد. و این بیانگر روابط مستحکم نظامی بین اسرائیل و همسایه اش در خاورمیانه است."

وی تأکید کرد: "جنگنده های آمریکا و اسرائیل عمیات نجات خلبانان و سوخت رسانی هنگام پرواز و نحوه برخورد با موشکهای زمین به هوا و حملات هوایی به زمین را تمرین کردند. آشتون کارتر وزیر دفاع آمریکا به لحاظ اهمیت این مانور در ان حضور یافت و با نیروهای اسرائیلی شرکت کننده در این مانور دیدار کرد."

تلویزیون رژیم صهیونیستی در همین حال اظهارات آشتون کارتر را پخش کرد.
وزیر دفاع آمریکا گفت: "ما بعلت وجه مشترکی که داریم بیکدیگر بسیار نزدیک هستیم."
گزارشگر اسرائیلی گفت: "یکی از اهداف این مانور تاکید بر عدم انتقال تنشهای سیاسی به همکاری نظامی آمریکا و اسرائیل و نیروی هوایی دو کشور است."منبع: العالم

کلید واژه های مطلب: سوخت   رسانی   جنگنده‌های   اسرائیلی   به   اردنی   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.