ضمن تبریک و تسلیت شهادت هشلمون ،حماس خواستار انتقام گیری از دشمن صهیونیستی شد

ضمن تبریک و تسلیت شهادت هشلمون ،حماس خواستار انتقام گیری از دشمن صهیونیستی شد shia muslim                   
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین "حماس" شهادت هدیل صلاح هشلمون نوجوان 18 ساله فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی در مرکز الخلیل را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش مصاف، جنبش حماس شامگاه سه شنبه با صدور بیانیه ای تاکید کرد: ملت فلسطین باید انتقام خون شهید هشلمون و شهید ضیاء تلاحمه که ساعاتی قبل در الخلیل به شهادت رسیدند، را از دشمن غاصب صهیونیستی بگیرد.

این جنبش تصریح کرد که تصاویر منتشر شد از عملیات شهادت هشلمون ثابت می کند که نظامیان رژیم صهیونیستی در کمال بی رحمی و بدون اینکه این دختر نوجوان فلسطینی کوچکترین خطری برای آن ها داشته باشد به سمت او تیراندازی کرده و او را به شهادت رساندند.

حماس تمامی نهادهای حقوقی داخلی و بین المللی را به مستند سازی تجاوزات و جنایت های دشمن صهیونیستی علیه ملت فلسطین به ویژه جنایت هایی که توسط دوربین های رسانه ها نیز ثبت شده است، فراخواند.

این جنبش بار دیگر تاکید کرد که مقاومت تنها راه مقابله با دشمن صهیونیستی و پایان دادن به جنایت های آن علیه ملت فلسطین است.

حماس اشاره کرد کسانی که سلاح خود را به سمت سینه فلسطینیان نشانه می گیرند، هرگز نمی توانند نماینده ملت فلسطین و حامی اصول و ارزش های ملی آن باشند، بلکه ابزاری در خدمت دشمن صهیونیستی و اهداف و خواسته های شوم آن خواهند بود.

شایان ذکر است که نظامیان رژیم صهیونیستی ظرف مدت 24 ساعت گذشته 2 جوان فلسطینی را در استان الخلیل به ضرب گلوله به شهادت رساندند. هشلمون دختر نوجوان فلسطینی که امروز سه شنبه به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شدت مجروح شده بود، شامگاه همین امروز در نهایت بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

کلید واژه های مطلب: ضمن   تبریک   و   تسلیت   شهادت   هشلمون   ،حماس   خواستار   انتقام   گیری   از   دشمن   صهیونیستی   شد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.