آماده باش همه گروه‌های ضداسلامی در آمریکا برای تظاهرات گسترده در روز ۹ اکتبر

آماده باش همه گروه‌های ضداسلامی در آمریکا برای تظاهرات گسترده در روز ۹ اکتبر shia muslim                   
خطرناک‌ترین گروه‌های ضداسلامی در سرتاسر آمریکا درحال آماده کردن زمینه‌های دهها تظاهرات گسترده علیه مسلمانان این کشور هستند.

 

به گزارش مصاف، گروه های به شدت محافظه کار نژادپرست و اسلام هراس از آماده کردن مقدمات برپایی دست کم ۲۰ تظاهرات سراسری در ایالات متحده در بیرون مساجد و مراکز اسلامی در این کشورخبر داده اند.

براساس فراخوان عمومی گروه های اصلی ضدمسلمانان در فیسبوک، این گردهم آیی های ضداسلامی تحت عنوان Global Rally for Humanity یا تظاهرات جهانی برای انسانیت، قرار است در مهمترین مراکز جمعیتی مسلمانان در همه آمریکا برگزار شود.

این کمپین فراخوان ضدمسلمانان حتی از همه گروه های افراطی ضداسلامی در سرتاسر جهان دعوت می کند تا جلوی هر مسجد یا مرکز اسلامی در کشورهای غربی تظاهرات اعتراض آمیز برگزار کنند. این افراطیون آمریکایی از همه مردم می خواهند نقشه مساجد و مراکز اسلامی را در همه جا پخش کنند تا هرکه از موقعیت مکانی آنها بی اطلاع است بتواند در مراسم شرکت کند.

براساس پایگاه فیسبوکی Imagine 2050 که اصلی ترین بانی این مراسم ضداسلامی است، اولین دور از این تظاهرات نژادپرستانه در روز ۹ اکتبر منعقد شده است. این پایگاه حتی از طرفداران خود که مجوز دارند خواسته با سلاح در مراسم شرکت کنند. این پایگاه گفته مقر اصلی اولین تظاهرات در دیربورن در شیکاگو و تحت عنوان “جنبش ضدمسجد و طرفداری از آمریکا” برگزارخواهد شد.

این پایگاه ضداسلامی انگیزه اولیه این تظاهرات ضداسلامی را امضای توافق هسته ای ایران و همچنین هجوم آوارگان سوری به غرب اعلام کرده است.

منبع: شفقنا

کلید واژه های مطلب: آماده   باش   همه   گروه‌های   ضداسلامی   در   آمریکا   برای   تظاهرات   گسترده   در   روز   ۹   اکتبر   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.