تظاهرات حامیان تروریسم در اندونزی!

تظاهرات حامیان تروریسم در اندونزی! shia muslim                   
روز گذشته شهر جاکارتا پایتخت اندونزی صحنه تظاهرات صدها تن از سلفیهای حامی گروههای تروریستی تکفیری القاعده و داعش بود.

 

به گزارش مصاف، همزمان با تشدید عملیات مبارزه با تروریسم تکفیری در سوریه و عراق، مخالفتهای حامیان تروریسم تکفیری نیز در حال شدت گرفتن است. روز گذشته شهر جاکارتا پایتخت اندونزی صحنه تظاهرات صدها تن از سلفیهای حامی گروههای تروریستی تکفیری القاعده و داعش بود.

بنابر این گزارش، این تظاهرات عصر روز گذشته در مقابل سفارت روسیه در پایتخت اندونزی صورت گرفت که طی آن صدها تن از وهابیون اندونزی نسبت به عملیات مبارزه با القاعده و داعش در عراق و سوریه که با حمایت هوایی ارتش روسیه جان تازه ای گرفته بشدت اعتراض کردند. تجمع کنندگان که اغلب صورتهای خود را با نقاب پوشانده بودند تصاویری از ولادیمیر پوتین و دکتر بشار اسد روسای جمهور روسیه و سوریه با خود حمل می کردند.


لازم به ذکر است که بر اساس برآوردها بیش از 700 تروریست تکفیری اندونزیایی پس از فارغ التحصیلی در مدارس به اصطلاح دینی فرقه ضاله وهابیت که از سوی عربستان سعودی و قطر در این کشور نسبتا فقیر و پرجمعیت راه اندازی شده است، توسط سازمانهای جاسوسی ترکیه، قطر و عربستان به سوریه و عراق منتقل شده و در صفوف گروههای تروریستی تکفیری همچون القاعده و داعش در حال نبرد با نیروهای دولتی سوریه و عراق هستند. در این میان تعدادی از این تروریستها در عملیاتهای انتحاری مشارکت و به هلاکت رسیده اند.منبع: مشرق نیوز

کلید واژه های مطلب: تظاهرات   حامیان   تروریسم   در   اندونزی      shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.